Молодіжна рада повідомляє
Молодіжна рада повідомляє

Молодіжна рада повідомляє

Адвокаційна кампанія в самому розпалі! З кожним кроком ми все ближче до мети - створення нової Програми розвитку молоді Первомайської громади.

Проєкт реалізується за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та програми “Активні громадяни” від Британської Ради в Україні. Організаційний партнер — громадська організація “Агенція сталого розвитку “Хмарочос”.
#АдвокатуйЯкПрофі

Тож пропонуємо вам до перегляду відео про один з етапів нашої спільної роботи - молодіжний форум. 
https://www.youtube.com/watch?v=bVU-zNTMub8

 

Переглядів: 187
Дата публікації: 11:23 31.01.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>