Річний звіт депутата міської ради Сергія ЧЕМШИТА
Річний звіт депутата міської ради 
Сергія ЧЕМШИТА

Річний звіт депутата міської ради Сергія ЧЕМШИТА

Річний звіт депутата Первомайської міської ради Сергія ЧЕМШИТА

Звіт депутата Первомайської міської ради 8 скликання Чемшита Сергія Олександровича, за рік виконання депутатських повноважень

Я, Чемшит С.О., був обраний депутатом Первомайської міської ради 8 скликання у 2020р. на місцевих виборах, являюсь головою фракції ВО «Батьківщина» в міській раді, та членом постійної комісії «З питань  економічного розвитку та промислового комплексу». 

За звітний період брав участь у 23 засіданнях (з 24) Первомайської міської ради 8 скликання;

Взяв участь у роботі 17 з 17 відбувшихся засідань постійної комісії Первомайської міської ради «З питань  економічного розвитку та промислового комплексу», членом якої являюсь до теперішнього часу,також, протягом року, брав участь у засіданнях інших комісій, а саме:

  • 21 засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та комунальної власності;
  • 19 засідань комісії «З питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та запобігання корупції».
  • 20 засідань постійної комісії «З питань житлово-комунального господарства, благоустрою, екології та земельних відносин».
  • 18 засідань постійної комісії «З гуманітарних питань та соціально-культурного розвитку».

Регулярно проводяться (відповідно графіку) депутатські прийоми громадян в м. Первомайський, внаслідок чого отримую усні звернення із різних питань, на які я невідкладно реагую. Для їх вирішення я звертався до міського голови та відповідних служб. частіше за все, це питання, які стосуються проблем ЖКГ, газові питання, благоустрій. Більшість з цих питань мені вдалось вирішити позитивно. 

За звітний період мною було розроблено та подано до ради 6 проєктів рішень, серед яких чисельні звернення депутатів до вищих органів влади, до депутатів Верховної ради тощо, які стосувались покращення соціально-економічної ситуації в громаді та життя мешканців громади в цілому. 

Також спільно з колегами проводимо різноманітні заходи, а саме:

  1. Привітання учасників бойових дій та дітей другої світової війни під час святкування 9 Травня подарунковими наборами.
  2. Проведення неодноразової акції з озеленення громади, при цьому було висаджено більше 50 дерев в міському парку.
  3. Організація та участь в багаторазовій акції з прибирання території громади, тощо.

Контактні дані депутата:

- контактний телефон: +380504003204.

- електронна пошта: himserved@ukr.net.

Адреси депутатських приймалень:

  1. Харківська обл., місто Первомайський, проспект 40 років Перемоги 1, кабінет № 30.

 

З повагою, Депутат Первомайської міської ради 8 скликання                                     Сергій ЧЕМШИТ

Переглядів: 188
Дата публікації: 14:50 11.02.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>