Милі, рідні та дорогі наші українські жінки! Вітаємо з 8 березня!
Милі, рідні та дорогі наші українські жінки!
Вітаємо з 8 березня!

Милі, рідні та дорогі наші українські жінки! Вітаємо з 8 березня!

Дорогі жінки, вітаємо з 8 березня!

ДОРОГІ ЖІНКИ!

Саме сьогодні, як ніколи в житті, хочеться звернутися до всіх жінок нашої Первомайщини, нашої України зі словами щирої вдячності; хочеться поцілувати ваші натруджені руки і міцно обняти кожну з вас; хочеться вклонитись кожній берегині людського роду і захистити кожну від біди та суму.

Милі, рідні та дорогі наші українські жінки!

Дякуємо вам за ніжність, любов і молитву! Дякуємо за ваші щоденні турботи та за те, що знаходите сили підбадьорювати нас, чоловіків, надихати на подвиги на фронті й в тилу! Дякуємо за кожне ваше: "Як ти синку, тепло вдягнений? Як справи, любий? Ти бережеш себе, коханий?"...ДЯКУЄМО!!! 

Вітаємо вас з 8 березня! 

Впевнені, що все буде добре, бо нам є заради чого прагнути ПЕРЕМОГИ: заради ваших яскравих очей, сонячних посмішок, весняного настрою! 

Бажаємо кожній з вас найцінніших речей у світі: МИРУ, здоров'я, сповнення мрій! І нехай поруч з вами будуть чоловіки, які замість тюльпанів та троянд подарують вам нову переможну весну, нове світле майбуття і нове щасливе життя! 

Зі святом, з Міжнародним жіночим днем!

 

З повагою,

Міський  голова            Микола БАКШЕЄВ                       

Переглядів: 81
Дата публікації: 08:00 08.03.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>