Разом до перемоги!
Разом до перемоги!

Разом до перемоги!

Нарешті в міській раді обійшлося без суперечок та перепалок.

Під час засідання не існувало партій та фракцій, а був об’єднаний колектив народних обранців.
Сьогодні, 17 березня 2022 року, в залі засідань відбулась позачергова 24 сесія Первомайської міської ради під головуванням міського голови Миколи Бакшеєва. На засідання зібрались майже всі депутати від різних партій та фракцій - з 26 депутатів були присутні 20 представників депутатського корпусу.  
Було розглянуто п’ять питань, які потребували негайного вирішення: 
- внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку, 
- Про виконання бюджету за 2021 рік . Наразі виконання бюджету за власними надходженнями склало 105,3%
- розглянуто питання «Про внесення змін до бюджету», де було прийняте рішення про розподіл залишку додаткової обласної дотації на оплату енергоносіїв для бюджетних установ на 2022 рік, в сумі 3700 тис. грн. 
- про надання дозволу КП «Жилсервіс» на придбання палива та 
- про безоплатне прийняття до комунальної власності дошок шкільних, з подальшою передачею для використання в школах нашої громади. Ці дошки були завезені в рамках гуманітарної допомоги від наших німецьких партнерів з громади Вейзер. Дякуємо їм за це.
Всі питання були підтримані одноголосно без заперечень. В кінці сесії депутати та присутні акапельно заспівали Гімн України. Все буде Україна!

Альбом:
Альбом:
Переглядів: 673
Дата публікації: 19:11 17.03.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>