Знову "за рибу гроші".
Знову \"за рибу гроші\".

Знову "за рибу гроші".

Депутати знову не підтримали волевиявлення своєї колеги скласти повноваження!

Війна розділила наше життя на "до" та "після". Люди, що жили активним особистим та громадським життям (жінки та матері) повинні були вивозити дітей у безпечні місця. Частина з них виїхала за кордон не за кращою долею. Багато хто засуджує такі дії, але більшість розуміє, що такі обставини.  І, як говорить, сумна практика Бучі, Гостомель, Маріуполю, та й Харківщини, жінки єдині, хто може врятувати своїх дітей від смерті, насилля та каліцтва. Тут вже йде особистий  вибір між життям та совістю. Ніхто з нас не хотів, щоб наші депутати, наші жінки та матері наших дітей їхали на чужину, залишаючи все, що будували з любов'ю вдома. Але, настали часи і обставини деяких людей спонукають їх до такої необхідності. Вони повернуться, але зараз нам потрібно працювати далі та наближати нашу перемогу! Ми повинні далі жити з тим, що ми тут і треба жити зараз, сьогоднішнім днем!

Ось саме з таким проханням, поступитися своїм депутатським мандатом, до Міської ради звернулась Валерія Вінокуренко. Вона розуміє, що її вимушена необхідність робить перепону у прийнятті деяких важливих рішень міської ради. І вона, як розумна, відповідальна людина, прийняла рішення скласти депутатський мандат та передати естафету наступному кандидату в депутати, що знаходиться у рідному місті та може повноцінно брати участь у роботі місцевої ради.

Але не судилось, бо опозиційні депутати вважають таку заміну не такою й необхідною. Бо інакше:

 " чим більше нас, тим менше їх". Вони зі скандалом та особистими образами зірвали сесію минулого разу і взагалі проігнорували її засідання після перерви у декілька тижнів. Бо це ж так по-чоловічому, так "з думкою про людей" не голосувати за те, щоб місце депутата, що не може працювати, зайняв той, хто може. Це ж так патріотично, тримати в руках автомата і бути в піксельному камуфляжі, та не давати нормально працювати місцевим органам влади, до яких ти входиш.

У кожного своя правда, свої образи і свої політичні амбіції. І знову доводиться "воювати" у власному будинку рад.

Дякуємо, всім, хто прийшов і підтримав життєво важливі питання для громади, серед яких: рішення "Про заяву Первомайської міської ради  Харківської області щодо засудження збройної агресії росії проти України та недопущення порушення територіальної цілісності та суверенітету України", "Про надання дозволу на порушення справи про банкрутство ПКВУ ВКГ", "Про зміни до програми соціального захисту населення", "Про звільнення від сплати державного мита засуджених у 2022 році" та багато інших. Всього на другому пленарному засіданні 25 чергової сесії було розглянуто 37питань. І окрема "подяка" тим, хто вчергове проігнорував свій депутатський обов'язок, бо без вас було не так голосно працювати!

Все буде Україна не зважаючи ні на що!

Альбом: Знову "за рибу гроші".
Альбом: Знову "за рибу гроші".
Альбом: Знову "за рибу гроші".
Переглядів: 196
Дата публікації: 15:14 20.05.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>