ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД АТ "ХАРКІВГАЗ"
ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД АТ \"ХАРКІВГАЗ\"

ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД АТ "ХАРКІВГАЗ"

АТ «Харківгаз» розпочинає підготовку до опалювального сезону.

Бойові дії на території Харківської області довели наскільки необхідним для життя людей є стабільне функціонування об‘єктів критичної інфраструктури. В населених пунктах, де після обстрілів комунальники повертають послуги, одразу повертається життя.

Попри війну, фахівці Зміївського відділення АТ «Харківгаз» розпочинають підготовку до опалювального сезону. Аби в період холодів люди не залишались без гарячої їжі та тепла.

В рамках підготовки газорозподільної системи до надійної роботи в період холодів будуть обстежені розподільні газопроводи та інші об‘єкти газової інфраструктури, проведені необхідні планові та поточні ремонти.

Три роки тому АТ «Харківгаз» взяло курс на повну заміну радянських і російських технологій в газорозподілі. Ця стратегія виправдала себе зараз, коли Харківська область розпочала відновлення після ворожих руйнувань, а люди мають певну міру хвилювання щодо наступного опалювального сезону.

Наразі газовики роблять все можливе аби газова інфраструктура стабільно працювала, а енергоресурс отримували всі, хто цього потребує. Зробити кілька простих кроків для енергетичної безпеки власного будинку може і кожен мешканець житла:

- не втручатись самостійно в роботу газових мереж та приладів. Тоді витік газу не спричинить небезпечну, ситуацію.

- підтримувати у справному стані димові та вентиляційні канали. Так жоден мешканець будинку не постраждає від отруєння чадним газом.

- при бажанні замінити старий газовий прилад, звертатись до спеціалізованих організацій. Щоб жадане оновлення на кухні приносило не хвилювання, а радість і комфорт.

- проводити системне технічне обслуговування газопроводів дому. Це впевненість в надійності свого помешкання та безпека близьких людей.

Всі ці нескладні правила є обов’язком власника житла. Але, насамперед, це гарантія безпеки для його родини. Безпеки, яка вкрай необхідна у військовий час.

Замовити технічне обслуговування газопроводів будинку, заміну газових приладів та інші послуги мешканці районів, що обслуговує Зміївське відділення АТ «Харківгаз», можуть в 104.ua Клієнтський простір. Простори розташовані на територіях районних дільниць газової компанії.

АТ «Харківгаз» спільно зі своїми клієнтами відбудовує газову інфраструктуру області, застосовуючи європейський вектор розвитку та вкладаючи свою майстерність і душу в енергетичну незалежність нашої держави.

Дата публікації: 07:54 30.05.2022
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024