Обов'язкова обсервація
Обов\

Обов'язкова обсервація

Обсервація для мешканців м.Первомайський та Первомайського району

Карантин, що став не тільки Всеукраїнським питанням, а питанням кожного з нас, вніс свої корективи в буденне життя м.Первомайський. З кожним днем мешканців Первомайщини все більше турбують питання «самоізоляції» та «обсервації» наших земляків, які повернулись до міста та району з-за кордону. З цього питання Урядом законодавчо визначено на період карантину проходження обов'язкової обсервації для всіх громадян, які прибувають в Україну на 14 днів.

Для вирішення цього вкрай важливого питання 11 квітня 2020 року було здійснено комісійне обстеження закладу, призначеного для обсервації мешканців міста та району на період карантину з поширення коронавірусної хвороби, яким став  Первомайський професійний ліцей по вулиці Світанковій, 4А.

В гуртожитку відповідного закладу можна розмістити до 50 осіб (мешканців м.Первомайський та Первомайського району), які повернуться з-за кордону та мають перебувати на обсервації.

В умовах карантину, відповідно до Постанови МОЗ України від 2 квітня 2020 року № 6 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо облаштування спеціалізованих закладів, призначених для обсервації на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», обсерватор працюватиме цілодобово. Всі наші земляки, які підпадають під обсервацію, обов’язково будуть перебувати під необхідним медико-санітарним контролем всі 14 днів (тривалість інкубаційного періоду).

Тому мешканцям міста вкотре пропонуємо не піддаватися паніці і зберігати спокій з цього питання!

Альбом: Обов'язкова обсервація
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/299 | Переглядів: 752Дата публікації: 09:49 13.04.2020
Версія для слабо- зорих