Відбулась зустріч керівників міської ради, комунального підприємстсва з директором служби зайнятості

В рамках серії зустрічей з керівниками підприємств, головами територіальних громад, установ та організацій державної та комунальної форми власності директор Первомайської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості зустрівся з головою Первомайської міської територіальної громади Миколою Бакшеєвим, заступником міського голови та керівником Комунального підприємства « ЖИЛСЕРВІС» .

Обговорили основні напрямки взаємодії, в рамках раніше підписаної угоди про співпрацю: організацію громадських робіт та робіт тимчасового характеру, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, залучення безробітних до суспільно – корисних робіт, в разі потреби громади, питання взаємодії з роботодавцями, в тому числі надання та укомплектування вакансій.

Директор філії акцентував увагу присутніх, як організовано роботу служби зайнятості в умовах військового стану, надав вичерпну інформацію, щодо графіку роботи Первомайської МРФ ХОЦЗ, можливості зареєструватися в службі зайнятості різноманітними засобами електронної ідентифікації (через портал «Дія», чат-бот та електронну скриньку Державної служби зайнятості).

Нагадуємо, що подібна інформація, також розміщена на інформаційному стенді Центру надання соціальних послуг міста Первомайський та в кожній територіальній громаді.

Наприкінці зустрічі соціальні партнери спланували подальші кроки у спільній роботі, в такий нелегкий для нашої країни час.

Дата публікації: 16:20 13.06.2022
Нові та оновлені сторінки

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика