Продовжуємо дбати про належний вигляд території громади
Продовжуємо дбати про належний вигляд  території громади

Продовжуємо дбати про належний вигляд території громади

Щоденно зранку біля ФОК «Ангар» можна помітити заступника міського голови Ніну Харченко, представників виконкому та мешканців міста.

Це добровольці, які виявили бажання  займатись певним переліком робіт з благоустрою, найбільш актуальним на сьогодні.

За ініціативи виконавчого комітету міської ради ці роботи проводяться щоденно на регулярній основі.

Координує цей напрям відділ державного архітектурно-будівельного контролю, благоустрою, агропромислового комплексу, торгівлі та транспорту виконавчого комітету.

Вчора, в  четвер, командно прибирали територію колишнього радгоспу «Роза».  Відразу приємно, бо бачиш результати своєї праці.

Серед робіт: прибирання автобусної зупинки та в’їзду до «Рози», приведення до ладу території дитячої площадки, роботи з покосу трави та бур’янів, вирубка зеленої порослі, прибирання сміття.

Для охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду міських вулиць проведено чистку узбіччя та місць скупчення сміття та грязі біля бордюрів по вулицям Спортивна та Гагаріна.

Допомагають і підприємці: Володимир Грущенко, Сергій та Іван Цимбалови, Артем Курінний, Андрій Лілітко та інші.

Дякуємо нашим помічникам, які надають транспорт для робіт з благоустрою.

Роботи тривають.

Чекаємо на людей, яким подобається робити наше місто кращим та гарнішим!

Альбом: Продовжуємо дбати про належний вигляд  території громади
Дата публікації: 10:46 17.06.2022
Нові та оновлені сторінки

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика