Про фінансову допомогу ветеранам та членам їх сімей
та членам їх сімей

Про фінансову допомогу ветеранам та членам їх сімей

Український ветеранський фонд інформує

Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1175 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2022 р. № 605) одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності (далі – ветерани), членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (далі – члени сімей ветеранів), зокрема, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. З метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів, подальшої їх реадаптації та реінтеграції до мирного життя через відповідні проєкти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 720 ‟Про утворення бюджетної установи “Український ветеранський фонд” у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України була утворена бюджетна установа “Український ветеранський фонд” (далі – Фонд). Одним із основних завдань Фонду є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів сімей ветеранів шляхом підтримки та реалізації проєктів, які спрямовані на підтримку ведення підприємницької діяльності ветеранами та сприяння у їх працевлаштуванні. У зв’язку з викладеним вище інформуємо про наступне. Фонд запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу. Ветерани та члени сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

Апліканти після заповнення заявки і завантаження всього пакету документів разом із чеками на покупку, мають можливість отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень включно. Кроки для отримання одноразової фінансової підтримки: - зібрати необхідні документи (паспорт, довідку ВПО, виписка чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, посвідчення, що підтверджує один із статусів ветерана війни, особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалого учасника Революції Гідності, члена сім'ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, або документ про належність до членів сім’ї ветерана, чеки на покупку після 24.02.2022 для роботи бізнесу відповідно до КВЕД); - надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму: https://20000.mva.gov.ua/; - отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету документів). Інформацію щодо такої підтримки можна отримати на офіційному сайті Фонду https://veteranfund.com.ua/, на сторінці у мережі Фейсбук https://bit.ly/3moZAUC.

Дата публікації: 08:02 20.06.2022
Нові та оновлені сторінки
Щодо способів передачі показань лічильників газу   31.01.2023
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експерт   31.01.2023