Про громадські роботи

Про громадські роботи

Щороку бюджетом міста Первомайський передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які будуть залучатися до участі в громадських роботах, затверджується перелік видів громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість.

На сьогодні укладено договір з КП «Жилсервіс» та за направленням Первомайської міськрайонної філії ХОЦЗ працюють 12 осіб за видом робіт «Екологічний захист навколишнього середовища». Безробітні виконують роботи, спрямовані на поліпшення стану земельних та інших природних ресурсів, що передбачає: ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, санітарну очистку та  формування зелених зон.

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/303 | Переглядів: 149Дата публікації: 15:43 13.04.2020
Версія для слабо- зорих