23 червня відбулась чергова сесія міської ради.

В її роботі взяли участь 19 депутатів. Один з них - новий

Перед сесією слово надали секретарю територіальної виборчої комісії, яка повідомила про зміни в складі депутатського корпусу Первомайської міської ради.

Валерія Вінокуренко склала свої повноваження депутата.

Замість неї в раді відтепер працюватиме Валерій Мітрохін.

З цим його і привітали.

Міський голова Микола Бакшеєв перед сесією провів спільне засідання комісій. На ньому було розглянуто додаткове питання, яке стосувалось безпеки самих депутатів.

У зв’язку з воєнним станом депутати вирішили внести зміни до регламенту роботи ради.

На сесії його підтримали одноголосно.

Тепер пленарні засідання можна буде проводити онлайн.

Начальник фінансового відділу доповіла, що до  місцевого бюджету надійшли трансферти від Біляївської громади (більше 800 тис.грн ) та від Олексіївської (більше 300 тис.грн).

Вони спрямовані на медичні заклади.

На фінансування оплати послуг  з доставки гуманітарної допомоги мешканцям громади та внутрішньо переміщеним особам виділили 300 тис.грн.

Така ж сума була запланована і для модернізації Первомайської виправної колонії №117.

Також Алла Корєнєва доповіла про ставки єдиного податку та встановлення місцевих зборів на 2023 рік.

Вони залишились незмінними.

Багато питань стосувалось майнових відносин.

Позитивно вирішилось все, крім закриття Ржавчицької філії початкової школи.

Тепер на три учня будуть працювати чотири класи.

І це коштує місцевому бюджету 480 тис.грн.

Зекономлені кошти було запропоновано спрямувати на водогін для села.

Але частина депутатів це не підтримала.

На сесії затвердили Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг в м.Первомайський, внесли зміни до Програми соціального захисту  населення та до Програми місцевих стимулів для медичних працівників.

Міський голова Микола Бакшеєв розповів про фінансовий стан громади. Він покращився у порівнянні  з минулими місяцями.

Зараз до бюджету надходять близько 9 млн грн. (до війни було 12 млн.). Він висловив вдячність мешканцям та підприємцям, які сплачують комунальні платежі та податки.

Також Микола Бакшеєв розповів про роботу лікарні. Відповів на питання про МРТ та ковід.

МРТ працює, є компетентний спеціаліст. А ковід відступив, хоч нещодавно і були два випадки в громаді, які потребували лікування кисневої терапією.

Міський голова розповів про випадок влучання ракети на території очисних споруд. Було зруйновано будівлю. Тепер треба визначатися з передислокацією тих потужностей.

Але, не зважаючи на проблему, послуга з водопостачання та водовідведення надавалась безперебійно.

І в завершенні Микола Бакшеєв висловив сподівання, що незабаром карта бойових дій зміниться: і окупанти будуть витіснені з території України.

Альбом: 23 червня відбулась чергова сесія міської ради.
Дата публікації: 15:59 23.06.2022