Відповідають фахівці Первомайського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

Тимчасово штрафні санкції, визначені Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», не застосовуються за такі порушення, вчинені у періоди з 1 по 31 березня та з 1 по 30 квітня 2020 року:

• несвоєчасна сплата (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску;
  • неповна сплата або несвоєчасна сплата суми єдиного внеску одночасно з видачею сум виплат, на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів);
  • несвоєчасне подання звітності до податкових органів.

У разі прострочення споживачем у період з 01 березня 2020 року по 30 квітня 2020 року виконання зобов’язань за договором про споживчий кредит споживач звільняється від відповідальності перед кредитодавцем за таке прострочення. В тому числі, споживач в разі допущення такого прострочення звільняється від обов’язків сплачувати кредитодавцю неустойку (штраф, пеню) та інші платежі, сплата яких передбачена договором про споживчий кредит за прострочення виконання (невиконання, часткове виконання) споживачем зобов’язань за таким договором.

Для отримання більш детальної консультації з цього або інших питань,  на час карантину, радимо звертатися за телефонами Бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру  0999 221 881 або (05748) 3 31 21

з пн. по пт. з 08.00 до 17.00 год.

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/308 | Переглядів: 285Дата публікації: 10:36 14.04.2020
Версія для слабо- зорих