Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Коли палає земля
Коли палає земля

Поділитися новиною:

Коли палає земля

Про спалювання сухої рослинності чи її залишків, соломи, стерні та опалого листя

Останнім часом палає родюча земля Первомайщини вогнями, які через погодні умови стрімко розповсюджуються навкруги. Про цей факт говорить добова оперативна інформація з відділу поліції м.Первомайський. Лише за останню добу оперативники виїжджали на виклики з приводу пожеж п’ять разів!!!

Первомайці, схаменіться!

Виникає небезпека великих пожеж, що може привести до займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів із фатальними наслідками.

ПОПЕРЕДЖАЄМО – ШТРАФИ ЗРОСЛИ!!!

 

12 квітня таке рішення прийняла Верховна Рада України, підтримавши своєю більшістю законопроект №2339 щодо посилення відповідальності за пошкодження об’єктів рослинного світу.

Відповідальність за порушення правил посилюється для того, аби зменшити руйнівні наслідки та захистити право громадян на безпечне навколишнє середовище, а також зменшити кількість пожеж, які виникають через це.

За спалення або пошкодження вогнем лісів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, будуть штрафи, які збільшили у 18 разів: доведеться заплатити від 91 800 гривень до 153 000 гривень .

Також у 20 разів підвищили штраф за забруднення або іншу зміну природних властивостей атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров'я людей або для довкілля речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва (якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей або для довкілля) - до 30600-61200 гривень.

За випалювання на сільгоспземлях, в смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах тепер загрожує штраф у розмірі від 3060 гривень до 6120 гривень.

Більше про нововведення можете дізнатися за посиланням: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67221

 

Оберігаймо наше довкілля разом!

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/309 | Переглядів: 219Дата публікації: 11:32 14.04.2020
Версія для слабо- зорих