Управління соціального захисту: робота в прифронтовому місті
Управління соціального захисту: робота в прифронтовому місті

Управління соціального захисту: робота в прифронтовому місті

Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну та активні бойові дії на території нашої країни з’являється все більше людей, які потребують соціальної підтримки від держави.

Урядом України прийнята низка законодавчих актів для забезпечення соціального захисту незахищених верств населення в умовах воєнного стану. Виконання цих функцій та завдань покладено на структурні підрозділи з питань соціального захисту населення.  

В Первомайській міській територіальній громаді в період дії воєнного стану Управління соціального захисту населення Первомайської міської ради не зупиняло своєї роботи та продовжує надавати соціальну підтримку населенню громади у вигляді житлових субсидій, пільг та інших видів соціальних допомог.

На даний час одним з основних напрямків роботи Управління є надання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, які змушені залишати своє місце проживання, з метою уникнення негативних наслідків військових дій, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій та шукати прихистку в більш безпечних регіонах країни.

Майже з першого дня війни, були вжити всі необхідні заходи щодо організації роботи по прискоренню видачи громадянам довідок про взяття на облік як внутрішньо переміщених осіб та подання документів на призначення допомоги на проживання.

В нашій громаді на сьогоднішній день перебуває на обліку понад 7 тис. внутрішньо переміщених осіб, що прибули до громади, починаючи з 24 лютого цього року. Ними подано 5,4 тис. заяв на виплату допомоги на проживання, в т.ч. через застосунок Дія. Майже всі заяви опрацьовані.

Також ведеться робота щодо прийому заяв від власників/наймачів житла на отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб. На сьогоднішній день надійшло понад 700 заяв на компенсацію витрат, пов’язаних з безоплатним розміщенням більше ніж 2 тис. внутрішньо переміщених осіб.

 

Переглядів: 313
Дата публікації: 14:11 10.08.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>