Відбувся огляд готовності закладів освіти Первомайської міської територіальної громади до роботи у новому навчальному році
Відбувся огляд готовності закладів освіти Первомайської міської територіальної громади до роботи у новому навчальному році

Відбувся огляд готовності закладів освіти Первомайської міської територіальної громади до роботи у новому навчальному році

Згідно розпорядження Первомайського міського голови від 21.07.2022 року «Про проведення огляду готовності закладів освіти до роботи в 2022/2023 навчальному році» 09-10 серпня 2022 року відбувся огляд готовності закладів освіти Первомайської міської територіальної громади до роботи у новому навчальному році в сурових реаліях сьогодення

В огляді взяли участь 18 закладів освіти: 7 закладів дошкільної освіти, 5 ліцеїв, 1  філія, 2 заклади позашкільної освіти (БДЮТ, ДЮСШ), Первомайський міжшкільний ресурсний центр, Інклюзивно – ресурсний центр.  

    У Первомайських ліцеях проведено поточний ремонт навчальних кабінетів, групових та інших приміщень, виконані роботи по заміні вікон та дверей; виконано поточний ремонт коридорів, актових і спортивних залів, харчоблоків, санвузлів, інших приміщень.

      Підготовлені до початку навчального року і прийому дітей   БДЮТ, ДЮСШ, ІРЦ.

      Багато зроблено в закладах дошкільної освіти, де маємо чудово обладнані ігрові і спальні кімнати, музичні і спортивні зали, оздоровчі комплекси.

Комісія, яку очолював міський голова Микола Бакшеєв, дійшла висновків, що у мирний час усі заклади освіти громади готові до прийому учнів та вихованців. Але в умовах воєнного стану, в незвичних реаліях сьогодення, було визначено, що доцільним залишається освітній процес у формі дистанційного навчання. Майже у 40 відсотків закладів освіти проєктом забудови не передбачені підвальні приміщення, а в тих закладах освіти, де вони наявні, підвальні приміщення не відповідають нормативам відповідності до найпростіших укриттів.

      Відділ освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради інформує, що  з урахуванням безпекової ситуації у Первомайській громаді та рекомендації Міністерства освіти і науки України, Харківської обласної військової адміністрації, згідно рішень педагогічних рад закладів освіти, з 01.09.2022 року освітній процесу у закладах дошкільної, загальної середньої і позашкільної освіти нашої громади планується за дистанційною формою.

    Інформатизація закладів освіти та впровадження в освітній процес цифрових технологій дозволяють повним чином забезпечити дистанційне навчання. Вчителі готові надавати освітні послуги в онлайн режимі. Для цього весь педагогічний склад протягом останніх трьох років удосконалював свої професійні компетенції на курсах підвищення кваліфікації щодо викладання у дистанційному режимі.

Вся інформація про дистанційне навчання для учнів 1-11-х класів,  інформаційно-освітні та педагогічні послуги (розклад уроків, інформація для учнів та їх батьків, посилання на онлайн-уроки, електронні підручники тощо) буде розміщена на сайтах наших ліцеїв та у батьківських групах в соціальних мережах Viber, WhatsApp, Telegram.

 У 2022/2023 навчальному році до перших класів наших ліцеїв прийдуть 244 першокласника (це як наші місцеві діти, так і діти ВПО). Найбільша кількість класів буде відкрита у Первомайському ліцеї №6 (3 класи – 75 учнів на сьогодні), по одному класу набирають Первомайський ліцей №5 і Грушинська філія Первомайського ліцею №3 «Успіх». Будуть відкриті 11 десятих класів, де навчатимуться 240 учнів старшої школи за напрямами української філології, математичним, інформаційно – технологічним, правовим, біотехнологічним і технологічним профілем навчання. Найбільша кількість класів – у ліцеї №5 (3 класи – 75 учнів), в інших закладах працюватимуть по 2 класи. Взагалі очікуємо, що будуть працювати 130 класів, усього дітей у них – 3160.

      За розпорядженням міського голови від 15.04.2022 року №45 «Про організацію роботи чергових груп закладів дошкільної освіти м. Первомайський з 18  квітня 2022 року» у Первомайському закладі дошкільної освіти №5 і №17  освітній процес організований за змішаною формою, працюють чергові групи в очному режимі для дітей, батьки яких працюють. Відвідують чергові групи щоденно від 150-160 вихованців, у т.ч. 20 дітей, батьки яких мають статус ВПО.

Але відділ освіти попереджає батьків про відсутність найпростіших укриттів у закладах дошкільної освіти і неможливість створення безпечного освітнього середовища. Батьки несуть повну відповідальність за життя та здоров’я дитини під час перебування у дитячому садку.

Переглядів: 370
Дата публікації: 16:40 10.08.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>