Робота служби у справах дітей виконавчого комітету під час військового стану
Робота служби у справах дітей виконавчого комітету під час військового стану

Робота служби у справах дітей виконавчого комітету під час військового стану

Із введенням воєнного стану служба у справах дітей виконавчого комітету Первомайської міської ради продовжує працювати у штатному режимі.

Основні напрямки роботи – допомога дітям, які залишились без батьківського піклування, оформлення дозволів на виїзд дітей за кордон та інформаційна консультація щодо права перетину кордону із дітьми.

          У зв’язку з війною на території громади збільшилась кількість дітей, які потребують влаштування до сімейних форм виховання. До міста евакуйовані 5 дітей, які залишилися без законних представників. На теперішній час 3 дітям надано статус дитини-сироти та влаштовано до  сімейних форм виховання. Щодо 2 дітей триває процес влаштування в родину.

         Службою налагоджено зв'язок з сім’ями, які прибули до громади  з малолітніми сім’ями, наразі вони отримують необхідну їм допомогу.

         Обстежуються умови проживання  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, за необхідністю надається гуманітарна допомога.

         З метою належного захисту та інтересів дітей на території інших держав а також повернення їх на територію України здійснюється моніторинг дітей, які виїхали за межі України

Переглядів: 509
Дата публікації: 13:28 12.08.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>