Коли поряд війна: територіальний центр соціального обслуговування

Як працює центр в умовах війни

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської міської ради працює три відділення, четверте відділення денного перебування тимчасово закрите на час карантину.

Всього по територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської міської ради кількість осіб, яким надано соціальні послуги – 1197.

Відділення соціальної допомоги вдома

Кількість працюючих у відділенні – 39 осіб, з них 1 – завідувач відділення, 1- фахівець із соціальної допомоги вдома та 37 соціальних робітників

За  І півріччя 2022 року 37 соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома було надано:

- Всіх соціальних послуг – 70761, що на 4420 послуг більше за перше півріччя 2021 року.

- Всього обслуговувано осіб - 528

2. Основні послуги:

- приготування їжі та допомога в приготуванні їжі - 6386

- миття вікон - 447

- косметичне прибирання - 8903

- вологе прибирання - 7546

- генеральне прибирання - 1266

- сприяння в отриманні медичної допомоги в лікарні – 184

У зв’язку з тим, що обслуговування одиноких осіб похилого віку в уникненні захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом були закуплені бахіли, маски, господарче мило, рушники, антисептики, куртки, халати.

Перелік соціальних послуг дуже великий, скарг на обслуговування не надходило.

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

Загальна кількість обслуговування осіб – 40, відділення згідно штатного розпису на 30 осіб.

Сума коштів на харчування 235,0 тис. грн., що на 70,0 тис. грн. більше в порівнянні з І півріччям 2021 року.

Сума коштів з благодійної допомоги від міжнародного Благодійного Фонду «АІСМ Україна» - 391357 грн.:

• продукти харчування – 7726 грн.

• ліки – 383631 грн.

Благодійна допомога від населення – 15570 грн.

Відділення організації надання адресної допомоги та прокату

Всього перебуває на обслуговуванні осіб за І півріччя 2022 року – 683

Всього надійшло натуральної допомоги від німецького партнера GIZ в 2021-2022 роках – 1346268 грн.

Від французького міжнародного Благодійного Фонду «АІСМ Україна» 392262 грн.

В загальній кількості технічних засобів реабілітації, меблів, як гуманітарну допомогу отримано на суму 1738530 грн. від німецького партнера GIZ та французького міжнародного Благодійного Фонду «АІСМ Україна».

Отримано засобів реабілітації від міжнародного Благодійного Фонду «АІСМ Україна» в 2022 році:

• туалетний стілець - 3 шт.

• палиця на опорах - 3 шт.

• палиця для ходьби - 3 шт.

• інвалідний візок р.42 – 1 шт.

• інвалідний візок р.39 – 1 шт.

Отримано засобів реабілітації від GIZ в 2022 році:

• ходунки – 50 шт.

• матрац протипролежневий – 3 шт.

• тримач опорний (гусак) – 5 шт.

• милиця ліктьова – 40 шт.

• стілець для душу – 10 шт.

• інвалідний візок – 10 шт.

• палиця з регулювання висоти – 50 шт.

• ходунки-рамки – 30 шт.

• стілець туалетний – 23 шт.

Директор  Василь СИПКО

Дата публікації: 09:17 15.08.2022