Людина - не товар!
Людина - не товар!

Людина - не товар!

Круглий стіл з питань протидії торгівлі людьми

   З метою підвищення інформованості громадськості про проблему протидії торгівлі людьми та привернення уваги до становища  жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину в березні місяці  у малій залі виконавчого комітету Первомайської міської ради був проведений  круглий стіл. Участь у заході прийняли заступник міського голови Харченко Ніна Петрівна, голова Харківської  організації «Жіноча громада» Білецька Ольга Володимирівна, представники відділу соціального захисту та інших структурних підрозділів міської ради. Відкриваючи засідання, заступник міського голови, Ніна Харченко  зазначила, що торгівля людьми є одним із найважчих злочинів проти людини, тому злагоджена  робота органів влади та усіх небайдужих людей повинна бути системною, щоб досягнути позитивного результату у боротьбі з цим  явищем. Голова організації Ольга Білецька розповіла про ситуації в Україні та в світі, а начальник управління соціального захисту населення Валентина Сторожева розповіла про заходи з протидії торгівлі людьми, які включені до комплексної Програми соціального захисту населення у місті Первомайський .

  Зустріч була побудована в форматі відкритого діалогу, під час якого учасники мали змогу обговорити випадки потрапляння осіб у ситуацію торгівлі людьми та  методи надання допомоги.

   Аналіз заходів та профілактичної роботи із запобігання торгівлі людьми показав, що робота  спрямована в першу чергу   на  учнів шкіл, професійного ліцею та  молодь з числа кризових сімей. Підсумовуючи роботу круглого столу Ніна Харченко зауважила, що  потрібно до цих заходів залучати також демобілізованих військовослужбовців та осіб, які отримують закордонний паспорт і планують працювати за кордоном. Також заступник відмітила, що недостатньо  інформації, реклами в засобах масової інформації, соціальних мережах на  теми попередження торгівлі людьми. Було запропоновано начальникам структурних підрозділів виконавчого комітету постійно оновлювати інформацію та викладати в соціальних мережах соціальні ролики з протидії торгівлі людьми.

 

Альбом: Людина - не товар!
Альбом: Людина - не товар!
Переглядів: 401
Дата публікації: 15:27 16.04.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Розпорядження міського голови від 08.04.2021 № 61 "Про закінчення опалювального періоду"   09.04.2021
Про затвердження Положення Про здійснення візування проєктів актів у виконавчому комітеті Первомайсь   06.04.2021
Про передачу подарунків, одержаних як подарунки Первомайській міській територіальній громаді   06.04.2021
Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’я   06.04.2021
Про затвердження Положення про здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у к   06.04.2021
Ранній розвиток дитини дуже важливий, бо діти, як людський капітал!!!   06.04.2021
Проєк рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради "Про встановлення вартості однієї норм   05.04.2021
Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про в   05.04.2021
Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про    05.04.2021
Доповнення до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Первомайської міської ради т   01.04.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>