Людина - не товар!

Круглий стіл з питань протидії торгівлі людьми

З метою підвищення інформованості громадськості про проблему протидії торгівлі людьми та привернення уваги до становища  жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину в березні місяці  у малій залі виконавчого комітету Первомайської міської ради був проведений  круглий стіл. Участь у заході прийняли заступник міського голови Харченко Ніна Петрівна, голова Харківської  організації «Жіноча громада» Білецька Ольга Володимирівна, представники відділу соціального захисту та інших структурних підрозділів міської ради. Відкриваючи засідання, заступник міського голови, Ніна Харченко  зазначила, що торгівля людьми є одним із найважчих злочинів проти людини, тому злагоджена  робота органів влади та усіх небайдужих людей повинна бути системною, щоб досягнути позитивного результату у боротьбі з цим  явищем. Голова організації Ольга Білецька розповіла про ситуації в Україні та в світі, а начальник управління соціального захисту населення Валентина Сторожева розповіла про заходи з протидії торгівлі людьми, які включені до комплексної Програми соціального захисту населення у місті Первомайський .

Зустріч була побудована в форматі відкритого діалогу, під час якого учасники мали змогу обговорити випадки потрапляння осіб у ситуацію торгівлі людьми та  методи надання допомоги.

Аналіз заходів та профілактичної роботи із запобігання торгівлі людьми показав, що робота  спрямована в першу чергу   на  учнів шкіл, професійного ліцею та  молодь з числа кризових сімей. Підсумовуючи роботу круглого столу Ніна Харченко зауважила, що  потрібно до цих заходів залучати також демобілізованих військовослужбовців та осіб, які отримують закордонний паспорт і планують працювати за кордоном. Також заступник відмітила, що недостатньо  інформації, реклами в засобах масової інформації, соціальних мережах на  теми попередження торгівлі людьми. Було запропоновано начальникам структурних підрозділів виконавчого комітету постійно оновлювати інформацію та викладати в соціальних мережах соціальні ролики з протидії торгівлі людьми.

Альбом: Людина - не товар!
Дата публікації: 15:27 16.04.2020
Нові та оновлені сторінки
Розпорядження міського голови від 08.04.2021 № 61 "Про закінчення опалювального періоду"   09.04.2021
Про затвердження Положення Про здійснення візування проєктів актів у виконавчому комітеті Первомайсь   06.04.2021