Інформація щодо підвищення тарифів на послугу з постачання теплової енергії

На вересневе засідання виконавчого комітету винесено проект рішення про встановлення тарифів ПКП «Тепломережі» на постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів.

Відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, суб’єкти господарювання зобов’язані щорічно подавати уповноваженому органу відповідної територіальної громади заяву і розрахунки тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії на плановий період з метою їх встановлення на рівні економічно обґрунтованих, тому ПКП «Тепломережі» розрахувало економічно обґрунтовані тарифи та надало на розгляд виконавчому комітету.

Протягом опалювального сезону 2022/2023 років до усіх категорій споживачів будуть застосовуватися тарифи на постачання теплової енергії, які діяли станом на 24.02.2022, оскільки Законом України від 29.07.2022 № 2479-IX запроваджено мораторій на підвищення тарифів у сфері теплопостачання, а саме: протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, забороняється підвищення для всіх категорій споживачів тарифів на теплову енергію та послуги з постачання  теплової енергії.

Відповідно до Закону України від 29 липня 2022 року № 2481-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію різниці в тарифах та теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії згідно із Законом України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення».

Дата публікації: 13:00 12.09.2022

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика