Сесія міської ради відбулась 24 листопада, як і планували

Відсутність електричного освітлення не завадила її провести

В міській раді працював генератор. Провели не тільки сесію, а і всі бажаючі підзарядили свої гаджети та ліхтарі.

Після молебня за Україну депутати на спільному засіданні комісій  розібрали всі питання  та майже одноголосно проголосували за них.

На сесію не виносились земельні питання, тому всього на порядку денному їх було 15.

Микола Бакшеєв доповідав про зміни до бюджету міста до кінця цього року.

Війна коректує наш бюджет.

300 тис.грн. виділили на пальне для шести генераторів.

Їх вже закупили для наших великих міських котелень.

Скоро вони до нас доїдуть і будуть виручати в екстрених випадках при відключенні електрики. Це не дасть розморозити  систему теплопостачання.

Ще міський голова сказав, що в таких випадках на три години будуть подавати воду, щоб люди змогли її запасти.

Будуть в бюджеті і інші зміни. В основному це перерозподіл коштів в кінці року.

Так з зовнішнього освітлення віддадуть кошти на поточний  ремонт дороги.

Буде відремонтоване насосне обладнання на свердловині №9, що подає воду на місто.

З приємного Микола Бакшеєв повідомив, що ми перемогли в конкурсі та отримали грант в угорському проекті.

Це  металопластикові вікна в дитсадки №10 та №16. А за власний кошт частково замінять вікна в дошкільному закладі №17.

Проведуть ремонт системи теплопостачання в ліцеї №6. Там же зроблять ремонт парапетів покрівлі.

Були зміни і до штатного розпису терцентру. Додано дві одиниці для медсестер  в Ржавчицьке відділення. Туди ж придбають два телевізори.

І звичайно було задано питання щодо пунктів незламності.

Їх буде чотири: в ПК «Хімік», в лікарні та старостатах Грушине та Ржавчик.

Для їх роботи майже все готово.

Альбом: Сесія міської ради відбулась 24 листопада, як і планували
Дата публікації: 08:53 25.11.2022