16 днів проти насильства
16 днів проти насильства

16 днів проти насильства

На Харківщині працює 4 мобільні команди та 10 служб підтримки осіб, які постраждали від насильства.

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства».

Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ХОВА Юрій Шпарага, мета кампанії - привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав громадян.

Він зазначив, що за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та сприяння Української фундації громадського здоров’я в Харківській області розпочали роботу 4 мультидисциплінарні мобільні команди - по одній у Красноградській і Лозівській територіальних громадах та 2 - у Харківській. Телефони представників ММК тут.

«Мета діяльності цих мобільних команд - надання соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від воєнних дій, у тому числі й у сусідніх територіальних громадах. У кожній команді працює медик, юрист і психолог», - сказав Юрій Шпарага.

Також для надання допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, в області працює 10 спеціалізованих служб підтримки.

Для екстрених звернень цілодобово працює Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, до якої можна зателефонувати за номером: 0800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного).

Теги: 16 днів проти насильства

Переглядів: 610
Дата публікації: 18:06 28.11.2022
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>