У Харківській обласній раді визначили проєкти-переможці конкурсу міні проєктів "Разом у майбутнє"
У Харківській обласній раді визначили проєкти-переможці конкурсу міні проєктів \"Разом у майбутнє\"

Сім проєктів-переможців від міста Первомайський у обласному конкурсі "Разом в майбутнє"

Мета Конкурсу – сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст та об’єднаним територіальним громадам на території Харківської області у комплексному розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру та створення умов для підвищення активності громад.

Основні завдання Конкурсу:

- співпраця обласної ради з територіальними громадами у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного, культурно-освітнього характеру та визначення шляхів ефективного їх вирішення;

- заохочення активності органів місцевого самоврядування, громадських організацій, органів самоорганізації населення шляхом надання фінансового ресурсу для впровадження їх ініціатив;

- поширення позитивного досвіду у розв’язанні соціально-економічних та культурно-освітніх проблем місцевого значення;

- об'єднання ресурсів органів місцевого самоврядування й громадськості для розв’язання соціально-економічних та культурно-освітніх проблем територіальних громад сіл, селищ, міст, об’єднаних територіальних громад на території Харківської області.

Цього року переможцями обласного конкурсу міні-проєктів-2020 по всій Харківській області визначено 266 проєктів з 607 поданих. Загальна сума реалізації складає майже 74 млн грн, для чого з обласного бюджету спрямують співфінансування у розмірі 36,4 млн грн.

Наше місто було автором та ініціатором 10 міні-проєктів, 7 з яких отримали перемогу. Загальна сума проєктів, що мають бути реалізовані майже 2 млн. 78 тис. грн.:

- міні-проект «Вулицями нашого міста» (автор проєкт - громадська організація "Волотнерський центр"), загальний бюджет проєкт – 300 тис. грн.

- «Сучасний освітній простір – шлях для впровадження STEM-освіти в закладі позашкільної освіти» (батьківська рада Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості) – 298,6 тис. грн.

- «Комфортний садок – інвестиція для зростання здорової дитини» (батьківський комітет ДНЗ №17) – 299,84 тис. грн.

- «Моніторинговий центр» (Благодійна організація "Первомайський міський благодійний фонд "Джерело") – 300 тис. грн.

- «Сучасна пральня в закладі дошкільної освіти – вимоги часу» (батьківський комітет ДНЗ №10) – 283,94 тис. грн.

- «Діджиталізація музейної справи» (Громадська організація "МОУШН+") – 299,95 тис. грн.

- «Друга громадська вбиральня» (Спілка інвалідів "Потенціал") – 295,48 тис. грн.

Окрім того, Первомайська міська рада стала співавтором ще двох міні-проєктів які отримали перемогу на Первомайщині. Це:

- «Сучасна медицина ІІ рівня – впевнений крок до здоров’я нації» (Красненська сільська рада) – 1,5 млн. грн.

- «Кращі дороги – добробут Первомайщини» (Ржавчицька сільська рада) - 620 тис. грн.

Вони будуть реалізовані за спільні кошти громад і стануть проєктами загального користування.

В результаті реалізації міні-проєктів у 2020 році плануються наступні заходи:

благоустрою території громади міста та району ; безпека громадськості; покращення матеріально-побутової бази закладів медицини, освіти та культури; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення інфраструктури міста та покращення надання послуг населенню.

Одним з основних акцентів Конкурсного комітету обласного конкурсу міні проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в виборі проєктів серед інших учасників була його загальна доступність.

Про хід їх реалізації чекайте в новинах міської ради.

Більше про переможців конкурсу в Харківській області за посиланням: http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/contests-grants/together-to-the-future/winner-mini-project/23926-peremozhtsi-oblasnogo-konkursu-miniproektiv-rozvitku-teritorialnikh-gromad-razom-v-majbutne-u-2020-rotsi

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/344 | Переглядів: 297Дата публікації: 14:55 23.04.2020
Версія для слабо- зорих