Полив дерев у міському сквері

Полив дерев у міському сквері

Фотозвіт КП "Жилсервіс"

У жовтні 2019 року працівники Первомайської міської ради провели акцію "Озелени своє місто".
Метою якої було озеленення та приведення до ладу території біля міської ради та міського скверу, що на ФОК «Ангар». Тоді було висаджено 70 дерев. Переважно це були липи, які закупили для озеленення цієї території ТОВ КВФ "Рома" та ПП "Екіпаж". В спільній толоці взяла участь команда міської ради та працівники комунального підприємства «Спорт для всіх».
Через рік дерева ще маленькі, але починають радувати всіх первомайців появою по-весняному яскравого зеленого листя. І займають вони чималу територію, яка потребує постійного догляду. Сьогодні наше незмінне комунальне підприємство КП «Жилсервіс» проводило територію до ладу та здійснювало полив дерев. Про що їх фото звіт.

Про висадку дерев за посиланням в Фейсбук:https://www.facebook.com/pervomaisk/posts/2416096541777712

Альбом: Полив дерев у міському сквері
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/354 | Переглядів: 371Дата публікації: 15:38 24.04.2020
Версія для слабо- зорих