Як будемо називатись?
Як будемо називатись?

Як будемо називатись?

В міській раді аналізували пропозиції щодо перейменування міста Первомайський

Шановна громада! Сьогодні відбулось засідання топонімічної комісії з приводу відбору назв міста, які будуть надані для голосування в першому турі. В засіданні взяли участь безпосередньо члени топонімічної комісії, представники молодіжної ради, жителі громади та депутати міської ради. З близько шестисот назв, які були запропоновані через онлайн форму, було відібрано 15, які відповідають всім критеріям відбору (стислість, змістовність, позитив, зручність у використанні, легкість транслітерації, прив’язка до місцевості та унікальність). 
1)  Сива́ш  (Назва пропонується на честь колишньої назви населеного міста Харківської губернії.  Назва зустрічається в книзі «Харківська губернія, список населених міст за 1864 р.»  на стр. 73 під номером 1393 згадується Сиваш) (Ліхачьовка).
2)  Хлібода́р  (Назва пропонується до перейменування на честь розвинутої харчової промисловості міста, а семе – хліборобства. Місто, що дарує хліб не тільки Харківській області, а й іншим областям України).
3)  Озеря́нськ  (Назва пропонується до перейменування на честь Головної святині і покровительки міста Харкова і всієї Слобожанщини. Ікона вшановується не тільки жителями Харкова, а й усім навколишнім населенням).
4)  Ми́ропіль  (Назва пропонується до перейменування на честь миру країни.
5)  Орі́льків  Назва пропонується до перейменування на честь назви річки на території Лозівського району (колишній Первомайський район)).
6)  Кві́точ  (Назва пропонується до перейменування на честь квітучості нашої рідного міста. Нейтральна та милозвучна назва).
7)  Коза́цьк  (Назва пропонується до перейменування на честь свободи нашого рідного краю. Назва асоціюється з такими рисами характеру як сміливість, відвага, непокірність ворогам).
8)  Сіму́га  (Назва пропонується до перейменування на честь семи водних джерел, що розташовані на території громади).
9)  Зла́топіль  (Назва пропонується до перейменування на честь родючості нашого краю. Золоті поля (лани) – символ родючості та достатку).
10)  Бере́цьк  (Назва пропонується до перейменування на честь назви річки на території Лозівського району (колишній Первомайський район).
11)  Звитя́жин  (Назва пропонується до перейменування у знак любові до мешканців міста та нашої громади. Місто людей, що мають звитягу. Слово звитяга означає сміливість, подвиг, гарну вдачу).
12)  Доброда́р  (Назва пропонується на честь добробуту громади. Назва міста, що «дарує добро» гарно уособлює в собі добре життя мешканців міста та громади).
13)  Я́нголів  (Назва пропонується на честь янголів-охоронців. Назва уособлює в собі прихисток міста та захист від ворогів).
14)  Холодноя́рськ  (Назва пропонується на честь славетної 93-ї бригади «Холодний яр», яка зупинила в березні 2022 просування ворога до нашого міста. Багато наших містян проходять службу в лавах славетної 93-ї бригади).
15)  Сві́точ  (Назва пропонується до перейменування на честь символу волі, просвіти та правди).

Перший тур голосування розпочнеться вже сьогодні,  на наших офіційних джерелах у формі онлайн голосування, де ви зможете обрати одну із запропонованих назв впродовж тижня.

Після  підведення підсумків у другий тур, який буде проходити за допомоги платформи Е-Дем, вийдуть лише 5 назв, які набрали більшість голосів. Прийняти участь у голосуванні у другому турі зможуть лише жителі нашої громади, які пройдуть реєстрацію на вищевказаній платформі за допомогою електронного підпису, або із паспортом у приміщенні ЦНАП.

В третій тур, вийде лише дві назви, найрейтинговіші з п’яти, але лише в тому випадку, якщо жодна назва не набере у другому турі більше 50% голосів. Якщо таке станеться, то третього туру не буде, а на розгляд депутатського корпусу буде запропоновано саме цю назву. 

Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Альбом: Як будемо називатись?
Переглядів: 907
Дата публікації: 14:55 23.01.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога дітям загиблих (померлих) захисників і захисниць України   12.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога на оплату житлово-комунальних послуг   12.06.2024
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення міської ради від 11.09.2014 №1051-61/6 "Про   07.06.2024
Виплата часткової компенсації за виготовлення та встановлення пам’ятних знаків (надгробків) на могил   03.06.2024
Компенсація оплати за навчання захисникам і захисницям України   03.06.2024
Співпраця з КНП "Центр Життєстійкості". Про надання послуги життєстійкості   03.06.2024
соціальна картка Терцентр   22.05.2024
соціальна картка Життєстійкість   22.05.2024
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>