ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ

Про роботу Первомайського міськрайонного центру зайнятості Харківського обласного центру зайнятості за допомогою Skype-зв’язку

   23 квітня 2020 року на базі Первомайського міськрайонного центру зайнятості Харківського обласного центру зайнятості за допомогою Skype-зв’язку було проведено інформаційний вебінар.

   Учасниками вебінару стали особи, які набули статусу безробітного з початку дії карантину, надавши свої документи на реєстрацію засобами електронного зв’язку або через скриньку для прийняття кореспонденції біля центру зайнятості. Під час онлайн спілкування безробітні дізналися про свої права та обов’язки, сучасні послуги державної служби зайнятості та підходи щодо їх отримання в умовах карантину за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості.

   Окрему увагу фахівець приділила можливостям «Освітнього порталу» та «Профорієнтаційної платформи» завдяки яким служба зайнятості допомагає безробітним стати конкурентоспроможними та побудувати успішну кар’єру.

  По завершені вебінару всі учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби в додатковій консультації.

До відома: на час дії карантину формат інформаційних вебінарів діятиме на постійній основі.

 

Переглядів: 448
Дата публікації: 13:27 27.04.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>