Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ

Поділитися новиною:

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ

Про роботу Первомайського міськрайонного центру зайнятості Харківського обласного центру зайнятості за допомогою Skype-зв’язку

   23 квітня 2020 року на базі Первомайського міськрайонного центру зайнятості Харківського обласного центру зайнятості за допомогою Skype-зв’язку було проведено інформаційний вебінар.

   Учасниками вебінару стали особи, які набули статусу безробітного з початку дії карантину, надавши свої документи на реєстрацію засобами електронного зв’язку або через скриньку для прийняття кореспонденції біля центру зайнятості. Під час онлайн спілкування безробітні дізналися про свої права та обов’язки, сучасні послуги державної служби зайнятості та підходи щодо їх отримання в умовах карантину за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості.

   Окрему увагу фахівець приділила можливостям «Освітнього порталу» та «Профорієнтаційної платформи» завдяки яким служба зайнятості допомагає безробітним стати конкурентоспроможними та побудувати успішну кар’єру.

  По завершені вебінару всі учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби в додатковій консультації.

До відома: на час дії карантину формат інформаційних вебінарів діятиме на постійній основі.

 

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/358 | Переглядів: 217Дата публікації: 13:27 27.04.2020
Версія для слабо- зорих