В місті запрацювала остання складова платформи Е-Dem – «Відкрите місто»

В місті запрацювала остання складова платформи Е-Dem – «Відкрите місто»

Платформа дозволяє мешканцям міста дистанційно брати участь у розв'язання нагальних питань

Взаємодія влади та громади проходить шляхом направлення первомайцями «наболілого» питання через електронний сервер «Відкрите місто». Також є можливість здійснення контроля його вирішення компетентними підрозділами міської ради або комунальними підприємствами міста.
Ніяких складнощів з поданням не має! По-перше, потрібно зареєструватися в системі й зайти у свій кабінет. Далі натиснути червону кнопку «Надіслати повідомлення» і пройти 3 кроки опису:
Крок 1- обрати категорію проблеми,
Крок 2- на мапі обрати місце знаходження об’єкту
Крок 3 – описати проблему (викласти зміст повідомлення та її фото).
Останнє – надіслати повідомлення.
Сама платформа електронної демократії Е-Dem  є безкоштовною для нашого міста та вже котрий рік допомагає в роботі  всіх структурних підрозділів Первомайської міської ради і комунальних підприємств міста та дистанційно вирішує нагальні питання розвитку міста. Це і є демократія в дії!

То ж запрошуємо до співпраці!
Посилання на «Відкрите місто»: https://opencity.e-dem.ua/map/UA6311500000

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/359 | Переглядів: 486Дата публікації: 16:55 27.04.2020
Версія для слабо- зорих