Первомайська громада отримала дизель генератор
Первомайська громада отримала дизель генератор

Первомайська громада отримала дизель генератор

Це ще одна допомога від "Київського інституту стратегічного аналізу та реформ "КІСАР"

# NGO.KISAR

У межах проєкту "З теплом у серці до серця" від громадської організації "Київський інститут стратегічного аналізу та реформ "КІСАР" Первомайська міська територіальна громада отримала дизельний генератор GJD8000H потужністю 8 кВт, що має підсилити її спроможність в реагуванні на надзвичайні ситуації пов’язані з війною.

Даний генератор буде використовуватись для забезпечення сталого енергопостачання у прихистку для внутрішньо переміщених осіб в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), у якому наразі перебувають 15 переселенців, що вимушені були рятуватись від війни та знайшли прихисток у нашій громаді. Всі вони люди похилого віку, які потребують сторонньої допомоги, людяності і турботи.

Також було надано дровокол ножний, бо Ржавчицьке відділення терцентру знаходиться на альтернативному опаленні (дровами).

Така допомога стала можливою завдяки ініціативі, яка підтримується в рамках проєкту ПРООН "ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни", що реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

  Від щирого серця дякуємо нашим партнерам за допомогу і підтримку!

Альбом: Первомайська громада отримала дизель генератор
Альбом: Первомайська громада отримала дизель генератор
Альбом: Первомайська громада отримала дизель генератор
Переглядів: 721
Дата публікації: 13:07 03.03.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>