Сьогодні відбулись перші рейди з перевірки паркування
Сьогодні відбулись перші рейди з перевірки  паркування

Сьогодні відбулись перші рейди з перевірки паркування

Інформація

Сьогодні відбулись перші рейди відділу благоустрою виконавчого комітету Первомайської міської ради спільно з представниками національної поліції.

Не зважаючи на попередження, наслідками даного патрулювання стало отримання двома правопорушниками штрафу в розмірі 340 грн на кожного.

Ще раз закликаємо, залишайте свої автівки на вже існуючих автостоянках, вздовж широких проспектів, на яких можливе паркування не заважаючи проїзду іншому автотранспорту, а також на спеціально облаштованих для цього місцях чи в «карманах».

З понеділка рейди будуть продовжені.

Будьте відповідальними! Дякуємо за розуміння.

Альбом: Сьогодні відбулись перші рейди з перевірки  паркування
Альбом: Сьогодні відбулись перші рейди з перевірки  паркування
Переглядів: 329
Дата публікації: 10:41 10.03.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>