В місті з’явиться перехрестя з круговим рухом автотранспорту
В місті з’явиться перехрестя з круговим рухом автотранспорту

В місті з’явиться перехрестя з круговим рухом автотранспорту

Це один з перших проєктів з організації кругового руху на перехресті не тільки в місті Первомайський а й в області

   За кошти державного бюджету в місті Первомайський найближчим часом  буде  виконуватися  реконструкція перехрестя по проспекту 40 років Перемоги - вулиця Харківська.

   Це один з перших проєктів з  організації кругового руху на перехресті не тільки в місті Первомайський а й в області. Перехрестя є  частиною дороги  Мерефа-Павлоград  з великим транспортним навантаженням, адже реалізація проекту сприятиме  покращенню  пропускної здатності перехрестя, зниженню аварійності та зниженню викидів СО2.

   На даний час через  загальнонаціональну систему "Прозоро"  проведено тендерні процедури та визначено підрядника робіт.

   Найближчим часом чекаємо початку робіт.

 

Переглядів: 2432
Дата публікації: 10:52 29.04.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>