Про закінчення опалювального періоду 2022/2023 років
Про закінчення опалювального

періоду 2022/2023 років

Про закінчення опалювального періоду 2022/2023 років

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

            Відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», п. 8 Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 830, у зв’язку із відсутністю ліміту природного газу на квітень 2023 року,  керуючись  п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Закінчити опалювальний період житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури Первомайської міської територіальної громади крім об’єктів, що опалюються альтернативними джерелами опалення, в тому числі державної установи «Первомайська виправна колонія (№ 117)» та КНП Первомайська центральна районна лікарня, з 31 березня 2023 року.

2. Первомайському КП «Тепломережі» (М. ЧЕРНЯК) припинити теплопостачання житлових будинків, закладів дошкільної та загальної середньої освіти, закладів культури, фізичної культури і спорту та інших об’єктів соціальної інфраструктури, які знаходяться на території Первомайської міської територіальної громади.

3. Рекомендувати Зміївському відділенню АТ «Харківгаз» (С. ГНИРЯ) забезпечити своєчасне відключення газових опалювальних приладів відповідно до діючих норм і правил.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник міського голови      Антон ОРЄХОВ

Переглядів: 310
Дата публікації: 09:05 29.03.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>