Звіт відділу культури і туризму
Звіт  відділу культури і туризму

Звіт відділу культури і туризму

Про проведену роботу за період з 26-30.04.2020 року

До дня 26-го квітня, у тридцять четверту річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції, працівники Палацу культури «Хімік» створили та оприлюднили на сторінці у Фейсбук пам’ятний відеоролик, присвячений подіям 1986 року, в якому Анастасія Крушеницька виконує пісню «Дай бог», а відеоряд складають кадри і фото міста Прип’ять до та після трагедії на ЧАЕС. Цим відеороликом культпрацівники міста віддають шану відважним ліквідаторам та сумують за жертвами найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття.

29 квітня – особливий день у житті кожного хореографа, учасника хореографічного колективу та просто любителів краси людської пластики та веселощів - Міжнародний день танцю. На честь цього свята керівник студії сучасного танцю «Модерн» Палацу культури «Хімік» Оксана Панаріна оголосила дистанційний конкурс серед учасників колективу.

Умовами конкурсу були - під певну музику самотужки придумати невеликий фрагмент танцю та надіслати відеозапис фрагменту для визначення переможця. Не дивлячись на ізоляцію та зайнятість зі шкільними онлайн уроками, вихованці знайшли час і впорались з завданням.

Переможці отримають свої нагороди по закінченню карантину у таких номінаціях:

- «Королева танцполу» - Злата Ісаєнко,

- «Вогняний темперамент» - Росана Ткаченко,

- «Супер міні-денс зірка» - Христосова Вероніка,

- «Супер креатив» - Косухіна Поліна і Косухін Дмитро,

- «Енерджайзер» - Сургай Вікторія,

- «Диско супер стар» - Юсупова Заріна,

- «Ритмічна натура» - Тітар Кіра,

- «Міс креатив» - Грігор’єва Софія,

- «Неповторний гламур» - Ільченко Катерина,

- «Вибуховий позитив» - Половинко Анна.

Дякуємо за активність! Щиро бажаємо дітям, батькам та керівнику колектива - позитивний заряд, енергетику творчості, радості, єдності!

Протягом тижня бібліотечні працівники брали участь у  вебінарі "Як бібліотеки згуртовують громаду під час карантину" від проєкту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування (ПУЛЬС)”; онлайн-марафоні "Перезавантаження" від Всеукраїнського молодіжного центру; у серії вебінарів «Публічні заходи в бібліотеках на європейську тематику» в рамках проєкту «Інформаційна підтирка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва».

За допомогою працівників ПК «Хімік» розробили концепцію подальших ремонтних робіт в коридорах бібліотеки.

Підготували списану літературу для здачі в макулатуру.

Міжнародному дню пам'яті про Чорнобильську катастрофу у Первомайському краєзнавчому музеї присвячена виставка «Біль Чорнобиля», на якій представлені унікальні архівні фотографії 1986-1987 рр., документи, нагороди наших земляків - ліквідаторів аварії. Це «жива історія» про величезний внесок наших земляків у ліквідацію наслідків цієї страшної катастрофи.

Подіям Чорнобильської аварії і трагічної історії м. Прип'ять присвячена програма-презентація, створена співробітниками музею на основі картин Романа Гуманюка, молодого киргизького художника, виставка робіт якого проходила в музеї в 2016 році. Міжнародний виставковий проєкт «Вогні Прип'яті або Тіні Чорнобиля» був створений художником за підсумками його поїздки в Чорнобильську зону в 2012 році, де він відвідав саму АЕС і покинуте людьми місто Прип'ять. Художник надзвичайно глибоко по суті і виразно в кольорі, передав ці події, тому розповідь про катастрофу, і її наслідки в супроводі його картин викликає великий інтерес.

На карантині продовжуємо підвищувати свій професійний рівень. Насичений та інформативний вебінар від Школи управління культурною спадщиною – «Музей в громаді: основи організації музейної діяльності». Надзвичайно приємно, що спікер – музеєзнавець міжнародного рівня Жукова Олена, як приклад вдалої побудови музейної експозиції за ансамблевим методом привела  в приклад  Первомайський краєзнавчий музей.

В КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв продовжуються дистанційні заняття.

Також продовжується ремонт підлоги в музичному відділенні школи, укладено плитку в коридорі.

Начальник відділу культури і туризму Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт  відділу культури і туризму
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/377 | Переглядів: 225Дата публікації: 09:54 30.04.2020
Версія для слабо- зорих