Міжнародна співпраця.
Міжнародна співпраця.

Міжнародна співпраця.

Старт проєкту «Інтеграція учасників освітнього процесу Первомайської міської територіальної громади в європейський освітньо-культурний простір шляхом їх залучення до шкільних Євроклубів та ХАБів».

В рамках міжнародного співробітництва між Первомайською МТГ та польським містом Губін Кросненського повіту Любуського воєводства відділ освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради ініціює реалізацію проєкту «Інтеграція учасників освітнього процесу Первомайської міської територіальної громади в європейський освітньо-культурний простір шляхом їх залучення до шкільних Євроклубів та ХАБів».

Мета та завдання прєкту: активізація співробітництва та обмін досвідом між учасниками освітнього процесу задля розбудови дружніх взаємин між народами України та Польщі; підтримка молодіжних учнівських ініціатив, спрямованих на подоланні наслідків війни росії проти України; зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості та взаємоповаги.

Основною ідеєю проєкту є створення на базі закладів освіти громади  Євроклубів, які будуть об’єднані спільним ХАБом.

У кожного Євроклубу своя місія, напрямок діяльності та шляхи реалізації. Наприклад, промоція польської мови, громадянська освіта, поглиблення знань про Європу та європейську інтеграцію, популяризація європейських цінностей, вивчення спільної історико-культурної спадщини народів та інше.

Обмін досвідом та його узагальнення відбуватимуться у спільному ЄвроХАБі на базі Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості.

Принагідно повідомляємо, що на базі будинку творчості з 17 квітня для учнів-лідерів та їх кураторів почав свою роботу гурток «Обираю польську».

Альбом: Міжнародна співпраця.
Переглядів: 396
Дата публікації: 07:59 20.04.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>