СТОП ВОРОЖІЙ ПРОПАГАНДІ!
СТОП ВОРОЖІЙ ПРОПАГАНДІ!

СТОП ВОРОЖІЙ ПРОПАГАНДІ!

Спеціальний тренінг для представників органів влади та місцевого самоврядування організував Український кризовий медіа-центр.

Дводенний захід проходив у Києві 15 та 16 травня.
Від Первомайської міської ради взяли участь - перший заступник міського голови Антон Орєхов та начальник відділу інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Сергій Чемшит. 
Під керівництвом конфліктолога Ірини Ейгельсон та її колеги Максима Єлігулашвілі учасники навчались алгоритмам та основним меседжам протидії ворожим наративам та дезінформації.
Фахові тренери на змодельованих потенційних негативних ситуаціях в інформаційному просторі вчаться побудові інформаційних кампаній.
Сьогодні відпрацювали майстер-клас: «Репутація і довіра в часи криз та невизначеності» від політичного аналітика, професорки НТУУ «КПІ», докторки політичних наук Лідії Смоли.
Протистояти поширенню дезінформації — важливе питання. Бо в умовах війни фейки не просто шкодять, вони можуть бути небезпечними для життя.

Альбом: СТОП ВОРОЖІЙ ПРОПАГАНДІ!
Альбом: СТОП ВОРОЖІЙ ПРОПАГАНДІ!
Альбом: СТОП ВОРОЖІЙ ПРОПАГАНДІ!
Альбом: СТОП ВОРОЖІЙ ПРОПАГАНДІ!
Альбом: СТОП ВОРОЖІЙ ПРОПАГАНДІ!
Альбом: СТОП ВОРОЖІЙ ПРОПАГАНДІ!
Переглядів: 213
Дата публікації: 15:51 16.05.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>