Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Провів його міський голова Микола Бакшеєв

«Готуй сани влітку!». Саме про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 і було перше питання порядку денного.

Але спочатку начальник відділу житлово-комунального господарства Олександр Лозовський  підсумував роботу підприємств житлово-комунального господарства за минулорічну осінь-зиму.

Опалювальний сезон проходив в штатному режимі за виключенням періодичних відключень електроенергії. Працювали всі 13 котелень.

Під час відсутності енергопостачання використовувались дизельні електрогенератори.

На цей час всі джерела тепло- та водопостачання обладнані резервними джерелами електроенергії.

Зараз завершуються роботи з підключення генераторів на питному підйомі та каналізаційних насосних станціях.

Говорили і про рівень розрахунків абонентів за комунальні послуги.

До початку війни за тепло сплачували 85,97 %,  а на початок поточного травня - 74,4 %.

Заборгованість абонентів 93 384 тис. грн.

Водопостачання та водовідведення міста відбувалось у штатному режимі.

Значних аварійних ситуацій не виникало, незначні – оперативно усувались з мінімальними тимчасовими відключеннями абонентів.

Рівень розрахунків абонентів за послугу з водопостачання та водовідведення -88,9 %.

Заборгованість абонентів за послуги з водопостачання та водовідведення на 05.05.2023 становить 13 910 тис. грн.

У зв’язку з введенням воєнного стану претензійна робота була призупинена.

Але з 01.04.2023 підприємство відновило претензійну роботу щодо стягнення заборгованості абонентів за послуги тепло- та водопостачання.

В квітні 2023 року КП «Тепломережі» придбано більшість матеріалів для підготовки до наступного опалювального періоду.

Після цього заслухали інші питання порядку денного.

На засіданні створили комісію приймання-передачі гуманітарної допомоги,  затвердили склад адміністративної комісії,  схвалили проєкт Програми “Соціальний автобус”.

Також надали низку дозволів на  улаштування  майданчиків для паркування транспортних засобів.

Крім цього вирішили житлові питання, а також ті, що стосувались видалення  зелених насаджень.

Альбом: Відбулось чергове засідання виконавчого комітету
Дата публікації: 16:33 24.05.2023