Про грантовий проект «Підтримка малих фермерів в Україні»
Про грантовий проект «Підтримка малих фермерів в Україні»

Про грантовий проект «Підтримка малих фермерів в Україні»

Інформаційне повідомленняБлагодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» повідомляє, що грантовий проект «Підтримка малих фермерів в Україні» (Assistance to the Small Farmers of Ukraine), ініційований  The Howard G. Buffett Foundation, розпочинає черговий етап реалізації - збір врожаю ранніх зернових та ріпаку.

Учасниками проекту можуть стати малі та середні  аграрії (до 1000 га), будь-якої організаційно-правової форми, які потребують допомоги у збиранні врожаю.Благодійна допомога, отримана від Благодійної організації, може  використовуватись на земельних ділянках, що належать отримувачеві та/або перебувають у його користуванні.

Реалізація даного етапу проекту здійснюється шляхом надання Благодійною організацією  сільськогосподарським підприємствам в тимчасове безоплатне користування зернозбиральних комбайнів із зерновими жниварками марки New Holland моделей ТС 5.90, СХ6.90, John Deere моделей T670, S770, тракторів  марки John Deere моделі 6140В з перевантажувальними бункерами-накопичувачами ПБН-16. Сільськогосподарська техніка обслуговується офіційними дилерами New Holland та John Deere в Україні, перебуває на гарантійному/сервісному обслуговуванні в межах строків гарантійного обслуговування.

Учасники проекту самостійно забезпечують доставку техніки з точки видачі в м. Рівне та її повернення після завершення терміну користування,  самостійно несуть витрати пов’язанні з оплатою праці комбайнерів та витрати на пальне при виконанні польових робіт.

Для отримання благодійної допомоги необхідно:

- направити на електронну адресу Фонду victoryharvestua@gmail.com лист-звернення встановленої форми;

- надати фінансову звітність за попередній рік та правовстановлюючі документи (статут, витяг) господарства для підтвердження реальності використання вищезазначеної техніки відповідно до статутної діяльності;

- надати інформацію про особу, яка буде відповідальною за комунікацію із Благодійною організацією;

- повідомити інформацію у довільній формі щодо попередньої участі у будь-яких програмах Благодійної організації;

- надати інформацію встановленої форми щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що підлягали обстеженню та знешкодженню вибухонебезпечних предметів, у разі необхідності;

Старт прийому звернень щодо надання благодійної допомоги сільськогосподарським підприємствам, що розташовані в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській, Київській, Житомирській областях – 29.05.2023.

Для суб’єктів господарювання, які не знаходяться у вищевказаних областях, грантовий проект буде розпочато з 12. 06.2023.

Звернення, надіслані до старту проекту розглядатись не будуть.

Надання майна в тимчасове безоплатне користування не передбачає отримання прибутку чи інших благ для Благодійної організації та отримувача.

Всі деталі щодо необхідної документації, консультації можна отримати за електронною адресою victoryharvestua@gmail.com або за тел. 098 474 36 51.

!!! Важливо!!!

Для збільшення кола отримувачів благодійної допомоги господарства-учасники проекту, земельні ділянки яких розміщені в одному регіоні, повинні об’єднуватись для спільного користування технікою.

В подальшому Благодійна організація надаватиме техніку для забезпечення збору соняшника, сої та кукурудзи, про що буде повідомлено окремими листами.

З повагою,Директор Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги»    Ю.І. Залознєва

Приєднані документи:

зразок заповнення анкети
Переглядів: 73
Дата публікації: 14:12 06.06.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
ЗВІТ про проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг в територіальному центрі соціального   21.09.2023
Соціальна послуга паліативного догляду за місцем проживання (вдома)   06.09.2023
Щодо впровадження нової соціальної послуги паліативного догляду (стаціонарного)   01.09.2023
В Терцентрі Первомайської міської ради запроваджено нову соціальну послугу - паліативний догляд в ум   01.09.2023
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуги з управління побутовими відходами   29.08.2023
Оголошення про проведення аукціону з оренди нежитлового приміщення 1-234 загальною площею 22,8 кв.м.   25.08.2023
Оголошення про проведення аукціону з оренди нежитлового приміщення 1-204 загальною площею 14,0 кв.м.   25.08.2023
Увага! Населенню постраждалому внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектр   22.08.2023
Постанова № 7 "Про визнання обраним депутатом Первомайської міської ради Харківської області Крушени   15.08.2023
Ми в соціальних мережах   15.08.2023
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>