Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
ОХОРОНА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ — ЗАПОРУКА НАДІЙНОГО ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ
ОХОРОНА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ — 
ЗАПОРУКА НАДІЙНОГО ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ

Поділитися новиною:

ОХОРОНА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ — ЗАПОРУКА НАДІЙНОГО ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ

Про обов'язкові для виконання всіма особами положення та вимоги для забезпечення збереження електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму

АТ “Харківобленерго” наголошує, що лише за умови дотримання “Правил охорони електричних мереж” ( пам'ятка споживача додається окремим файлом)  можна забезпечити нормальну експлуатацію енергооб’єктів та безперебійне електропостачання споживачів, а також уникнути випадків ураження електричним струмом населення.

            Правопорушення в електроенергетиці тягне за собою встановлену законодавством України цивільну, адміністративну (стаття 99 порушення “Правил охорони електричних мереж”) і кримінальну  відповідальність.

            У разі виявлення обірваних або провислих проводів, пошкоджених опор або небезпеки їх падіння, пошкодження кабелів та інших об’єктів і елементів електричних мереж підприємства, установи, організації та громадяни повинні негайно повідомити про це енергопідприємство або місцеві органи виконавчої влади.

            Надавати повідомлення про загрозу для безпеки експлуатації електросистем потрібно до Кол-центру АТ “Харківобленерго” за телефонами: 057-34-24-413, 067-23-40-413, 050-05-40-413, 063-05-40-413. Цілодобово!

Приєднані документи:

памятка споживача охоронні зони 2020
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/395 | Переглядів: 207Дата публікації: 15:49 05.05.2020
Версія для слабо- зорих