Чисте місто-2020

Чисте місто-2020

Весна прийшла до нас, не зважаючи на карантин. А разом з нею прийшли й весняні роботи з благоустрою.

Для того, щоб наше місто було по-весняному охайним, міським головою було започатковано акцію «Чисте місто-2020», для якої на березневій сесії міської ради було виділено кошти на закупівлю будівельних матеріалів: фарби, вапна, цементу та ін. на суму 69 тис. 450 грн.   Розраховували навести лад на прибудинкових територіях та закладах культури.

Таку ініціативу із задоволенням підтримали небайдужі мешканці міста та винесли зустрічну пропозицію – не просто пофарбувати прибудинкові території, а розмалювати деякі під’їзди житлових багатоповерхівок в різноманітних стилях,  об’єднавши в один етнічний ансамбль. Після втілення такої ініціативи у життя 4 мікрорайон отримав  «будинки-казки», які  мають свій неповторний колорит та слугують прикладом для інших.

В результаті проведеної роботи місто отримало також оновлену візитівку – стелу, що знаходиться на дорозі Харків-Павлоград та запрошує проїжджаючих повз завітати до нашого гостинного міста.  Вона отримала новий орнамент в українському стилі, що є початком загального колориту пов’язаних між собою одним стилем об’єктів: стели міста, автобусних зупинок та під’їздів багатоповерхових будинків. Найближчим часом до них долучаться проєкти бюджету участі з встановлення інсталяцій у місті та будуть завершені квіткові композиції в скверах.

Загалом, до весняної роботи з благоустрою долучились мешканці  313 під’їздів багатоповерхівок міста, волонтери  та небайдужі представники установ, підприємств і організацій всіх форм власності.

З впевненістю можемо сказати, що така робота отримала загальноміську підтримку, і надалі первомайці  звертаються з закликами та ініціативами щодо її продовження.  Тому маємо намір організувати вже започатковані у квітні заходи і до Дня міста Первомайський.

Альбом: Чисте місто-2020
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/398 | Переглядів: 340Дата публікації: 09:39 06.05.2020
Версія для слабо- зорих