Про проект «Облаштування прихистків – покращення умов перебування ВПО та дітей»
Про проект  «Облаштування прихистків – покращення умов перебування ВПО та дітей»

Про проект «Облаштування прихистків – покращення умов перебування ВПО та дітей»

Благодійна організація «Первомайський міський благодійний фонд “Джерело”» з проєктом «Облаштування прихистків – покращення умов перебування ВПО та дітей» стала переможцем у конкурсі грантів на здійснення ремонтних робіт у прихистках для ВПО в межах програми «Разом ми – Шелтер», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України.

Заходи: капітальний ремонт харчоблока комунального закладу «Первомайський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)» Первомайської міської ради Харківської області, придбання обладнання та меблів для харчоблока.

Цільова аудиторія проєкту: особи, які проживають в прихистку, а саме внутрішньо-переміщені особи та особи, які постраждали від військових дій. А також представники вразливих груп населення та люди з інвалідністю.

Тривалість проєкту: 4 місяці.

Проєкт «Облаштування прихистків – покращення умов перебування ВПО та дітей» реалізується Благодійною організацією «Первомайський міський благодійний фонд «Джерело» у межах Програми «Разом ми – Шелтер», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України @OCHAUkraine.

• Гуманітарний фонд для України:

https://www.facebook.com/ochaukraine

• Фонд Східна Європа:

https://www.facebook.com/eef.org.ua/


#CBPFs #UkraineHumanitarianFund #InvestInHumanity