23-24 червня 2023 року (п'ятниця-субота) в м. Первомайський приїдуть ветеринарні лікарі Харківської клініки "VET LIKE" з метою стерилізації тварин.
23-24 червня 2023 року (п\

23-24 червня 2023 року (п'ятниця-субота) в м. Первомайський приїдуть ветеринарні лікарі Харківської клініки "VET LIKE" з метою стерилізації тварин.

Захід проводиться за підтримкою Первомайської міськради та КП "Жилсервіс".

Стерилізація безпритульних собак проводиться за бюджетні кошти міста, безпритульні кішки та коти - за соціальними цінами для опікунів. Тварини, у яких є господарі, - за тарифами лікарів.

Пункт стерилізації та перетримки тварин знаходиться на території Центральної лікарні, біля котельні, за станцією "Швидкої допомоги".

23 червня - день собак, 24 червня - день кішок та котів.

Більш детальна інформація та попередній запис - по телефону 097 635 9071 (Марина, волонтер).

Волонтери Пункту будуть дуже вдячні добрим людям за будь-яку допомогу (корма для тварин, посуд, засоби чистоти, тощо) в період роботи лікарів та післяопераційний тиждень.

Давайте будемо відповідальними, небайдужими та свідомими людьми, щоб разом робити наше місто безпечним, спільним домом для людей та тварин.

СТЕРИЛІЗУЙТЕ ВУЛИЧНИХ та ДОМАШНІХ ТВАРИН ❗️

ТІЛЬКИ ТАК МОЖНА ЗУПИНИТИ НЕКОНТРОЛЬОВАНЕ РОЗМНОЖЕННЯ ТА СТРАЖДАННЯ НЕВИННИХ СТВОРІНЬ.

Переглядів: 185
Дата публікації: 13:40 16.06.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>