Перше ВИключення з переліку міжнародних спонсорів війни — це найкращий доказ тому, що цей інструмент дійсно працює!
Перше ВИключення  з переліку міжнародних спонсорів війни — це найкращий доказ тому, що цей інструмент дійсно працює!

Перше ВИключення з переліку міжнародних спонсорів війни — це найкращий доказ тому, що цей інструмент дійсно працює!

Вперше від початку створення переліку міжнародних спонсорів війни – потужного репутаційного інструменту тиску на компанії, що продовжують працювати з рф після широкомасштабного вторгнення, з нього була вИключена перша компанія. Вона виконала усі необхідні умови, обравши шлях соціально-відповідального бізнесу.

Виключено з переліку міжнародних спонсорів війни провідну світову компанію з постачання суднового палива, ірландську Peninsula Petroleum Limited. 

Компанія направила відповідний лист до НАЗК з зазначенням виконаних умов, які дозволяють виключити її з переліку. 

Peninsula Petroleum Limited припинила постачати бункерне паливо не тільки до суден, що належать росіянам або ходять під російським прапором, а й тим, що перевозять російську нафту. Такі кроки компанія вжила на знак засудження російської агресії. 

«Перше виключення  з переліку міжнародних спонсорів війни — це найкращий доказ тому, що цей інструмент дійсно працює. Ми хочемо, щоб цей перелік зменшувався, а не навпаки. Але це можливо виключно у тому випадку, коли такі компанії оберуть світлу сторону заради спільних цінностей демократії, доброчесності та миру, виконають необхідні умови та розірвуть зв’язки з рф. Я вдячний Peninsula Petroleum Limited за продемонстровану позицію та сподіваюсь, що цей кейс стане прикладом для інших компаній, які цінують свою репутацію та не хочуть бути пов’язаними з кривавим путінським режимом», — підкреслив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Ми вдячні всім представникам громадянського суспільства, журналістам, експертам, приватному бізнесу та політикам, які щодня разом з нами доносять до світу важливе послання: ми не можемо вести бізнес з терористом, фінансуючи жорстоку та неспровоковану війну. Це демонструє єдність навколо спільних цінностей свободи, демократії та поваги до прав людини, за що саме зараз бореться Україна.

Агентство відкрите до співпраці з міжнародним бізнесом та готове провести консультації щодо кроків, необхідних для виключеною з переліку.

Роль НАЗК у санкційній політиці визначена в Дорожній карті індивідуальних санкцій, розробленій Стенфордською міжнародною робочою групою з російських санкцій.

Джерело інформації: Офіційний сайт НАЗК .

Переглядів: 75
Дата публікації: 09:47 19.06.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
ЗВІТ про проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг в територіальному центрі соціального   21.09.2023
Соціальна послуга паліативного догляду за місцем проживання (вдома)   06.09.2023
Щодо впровадження нової соціальної послуги паліативного догляду (стаціонарного)   01.09.2023
В Терцентрі Первомайської міської ради запроваджено нову соціальну послугу - паліативний догляд в ум   01.09.2023
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуги з управління побутовими відходами   29.08.2023
Оголошення про проведення аукціону з оренди нежитлового приміщення 1-234 загальною площею 22,8 кв.м.   25.08.2023
Оголошення про проведення аукціону з оренди нежитлового приміщення 1-204 загальною площею 14,0 кв.м.   25.08.2023
Увага! Населенню постраждалому внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектр   22.08.2023
Постанова № 7 "Про визнання обраним депутатом Первомайської міської ради Харківської області Крушени   15.08.2023
Ми в соціальних мережах   15.08.2023
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>