Співробітництво громад, як запорука успіху

Співробітництво громад, як запорука успіху

Цього року місто вперше ініціювало проєкти в рамках співробітництва громад

В рамках співробітництва  2 проєкти, авторами яких стали сільські ради, отримали підтримку області. Вони розраховані на спільне фінансування запланованих заходів. Так проєкт, який презентувала в Харківській обласній раді Красненська сільська рада «Сучасна медицина ІІ рівня – впевнений крок до здоров’я нації», розрахований на фінансову підтримку у сумі 1,5 млн. грн. Первомайської ЦРЛ на закупівлю медичного обладнання. А реалізація проєкту «Кращі дороги – добробут Первомайщини», автором якої стала Ржавчицька сільська  рада, а співавторами – Первомайська міська рада та Грушинська сільська рада,  дозволить придбати обладнання – рециклер асфальту для ремонту доріг на території міста та сільськіх рад-партнерів. Орієнтована вартість проєкту 620 тис. грн.

В результаті реалізації  цих проєктів у 2020 році плануються наступні заходи: благоустрій територій громад міста та району, поточний ремонт доріг спільного користування, покращення рівня надання послуг закладів медицини.

Альбом: Співробітництво громад, як запорука успіху
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/401 | Переглядів: 263Дата публікації: 10:22 06.05.2020
Версія для слабо- зорих