Українці за кордоном можуть проконсультуватися з юристом щодо українського законодавства в Telegram
Українці за кордоном можуть проконсультуватися з юристом щодо українського законодавства в Telegram

Українці за кордоном можуть проконсультуватися з юристом щодо українського законодавства в Telegram

Безоплатна правова допомога

Мільйони наших співгромадян зараз за кордоном. Розв’язати правові проблеми у межах українського законодавства можуть допомогти юристи системи безоплатної правової допомоги. Отримати консультацію юриста можна безоплатно черезTelegram.

«Ми робимо все можливе, щоб сервіси системи БПД були зручні й доступні кожному. Для українців за кордоном є можливість поспілкуватися з юристами усно у контактному центрі системи БПД або письмовоTelegram-чаті», — зазначає директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

З початку року юридичні консультації в Telegram-чаті системи безоплатної правової допомоги отримали більш ніж 10 тисяч українців. 80% з них оцінили роботу юристів на відмінно.

Питання, що надходять від українців за кордоном, дуже різні.

Так, пані Світлана шукала допомоги у вирішенні трудового спору. Жінка працювала у дитячому садку, але з дитиною евакуювалася до Польщі. Через місяць Світлані повідомили про розірвання трудового договору, але жодних документів вона не отримала. А зараз завідувачка садочка вимагає від Світлани написати заяву про звільнення.

Олена — дружина військовослужбовця, який зник безвісти під час виконання бойових дій. Зараз вона з дітьми в Польщі. Її цікавило питання оформлення довіреності. Щоб питаннями, пов’язаними з розшуком чоловіка займалась її свекруха, адже сама вона приїхати в Україну не може через небезпеку для дітей.

Дарина потребувала допомоги в отриманні аліментів від чоловікав Україні. Вона запитувала чи може вона з-за кордону подати до суду, адже добровільно чоловік відмовляється від обов’язку утримувати власну дитину.

«Це лише декілька прикладів звернень в Telegram-чаті в системі БПД.У кожному з них юристи надали покроковий алгоритм дій, що робити в таких ситуаціях», — відзначає Олександр Баранов.

Щодо звернень з України, то найпопулярнішимипитаннямив Telegram-чаті системи БПД зараз є ті, що пов’язані із бойовими діями та введенням воєнного стану: військового обліку, виїзду за кордон, відшкодування збитків, завданих збройною агресієюрф тощо.

Як отримати безоплатну правову допомогу у Telegram

Напишіть у Telegram-чат https://t.me/LegalAidUkraineBot  (кнопка «Написати юристу»)

Чи телефонуйте до контактного центру системи БПД зTelegram: https://t.me/+380677213103

Графік роботи контактного центру:  пн-пт з 8:00 до 18:00 за київським часом.

Консультанти контактного центру – це юристи, які щодня надають правову допомогу не лише телефоном, але і представляють інтереси клієнтів у судах. Практичний досвід цих юристів дозволяє надавати практичні, дієві правові поради для вирішення питань додзвонювачів.

Якщо ви знаходитеся в Україні, телефонуйте за номером: 0 800 213 103.  Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Або звертайтеся до найближчого бюро правової допомоги, яких в Україні, понад 500 https://bit.ly/bpd_buro

Переглядів: 62
Дата публікації: 14:05 26.06.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
ЗВІТ про проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг в територіальному центрі соціального   21.09.2023
Соціальна послуга паліативного догляду за місцем проживання (вдома)   06.09.2023
Щодо впровадження нової соціальної послуги паліативного догляду (стаціонарного)   01.09.2023
В Терцентрі Первомайської міської ради запроваджено нову соціальну послугу - паліативний догляд в ум   01.09.2023
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуги з управління побутовими відходами   29.08.2023
Оголошення про проведення аукціону з оренди нежитлового приміщення 1-234 загальною площею 22,8 кв.м.   25.08.2023
Оголошення про проведення аукціону з оренди нежитлового приміщення 1-204 загальною площею 14,0 кв.м.   25.08.2023
Увага! Населенню постраждалому внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектр   22.08.2023
Постанова № 7 "Про визнання обраним депутатом Первомайської міської ради Харківської області Крушени   15.08.2023
Ми в соціальних мережах   15.08.2023
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>