Щодо перейменування.
Щодо перейменування.

Щодо перейменування.

Щойно відбулось засідання топонімічної комісії та робочої групи...

Щойно відбулось засідання топонімічної комісії та робочої групи, до складу якої увійшли представники всіх депутатських фракцій, які представлені в міській раді. Участь взяли представники топонімічної комісій, майже в повному складі, та представники депутатського корпусу, Іван Гончаренко та Олександр Ясинський. На засіданні було обрано із 190 запропонованих, 10 найрейтинговіших, а також які відповідають Закону України "Про географічні назви" та «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Серед таких:
1.Холоднояр;
2.Добродар;
3.Янголів;
4.Златопіль;
5.Новомирів;
6.Хлібодар;
7.Звитяжин;
8.Козацьк;
9.Берецьк;
10.Сиваш;


Після перевірки на відповідність українській мові та філології, буде запущено процес голосування щодо обрання нової назви.

Альбом: Щодо перейменування.
Альбом: Щодо перейменування.
Альбом: Щодо перейменування.
Альбом: Щодо перейменування.
Альбом: Щодо перейменування.
Альбом: Щодо перейменування.
Переглядів: 273
Дата публікації: 16:40 10.07.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>