Дні в окупації: сусідство з ворогом, через яке доводиться перетинати межу закону
Дні в окупації: сусідство з ворогом, через яке доводиться перетинати межу закону

Дні в окупації: сусідство з ворогом, через яке доводиться перетинати межу закону

Інформація для громадян

Життя в окупації складне та непередбачуване. Поряд з ворогом не діють закони цивілізованого світу, ба більше криміногенне оточення провокує на злочини,від вчинення яких іноді залежить порятунок власного життя та здоров’я.

Метод впливу, що допомагає загарбникам долати спротив та непокору місцевого населення, називається фізичним примусом. Це дії, які характеризуються заподіянням болю, нанесенням фізичних травм чи позбавленням волі. Подібне має на меті змусити українців виконувати вказівки ворога, навіть якщо вони є неправомірними та суперечать дійсній волі самої людини. Прикладами таких вимог є:

  • шпигунство за позиціями Збройних сил України;

  • участь в організації та проведенні «референдумів»;

  • сприяння у поширенні наративіврф тощо.

Тож яка відповідальність чекає на громадян, що вимушено погодилися прийняти умови представників країни-агресора?

Особи, котрі вчинили суспільнонебезпечне діяння,аби врятуватися від знущань, притягуватися до відповідальності не будуть. Стаття 40 Кримінального кодексу України гарантує за наявності доказів примусу повний правовий імунітет.

Для отримання юридичної консультації ви можете звертатися до контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103.

Переглядів: 96
Дата публікації: 10:28 17.07.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>