Всеукраїнський рух «Єдині»
Всеукраїнський рух «Єдині»

Всеукраїнський рух «Єдині»

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв запрошує перейти на українську з проєктом «Єдині».

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв запрошує перейти на українську з проєктом «Єдині».

Всеукраїнський рух «Єдині» відкриває реєстрацію на 16 курс.                             

Наша мета – допомогти 1 000 000 російськомовних співвітчизників перейти на українську.

Щомісяця наші фахові філологи та психологи, з якими ми співпрацюємо, надають професійну підтримку тисячам людей для легшого переходу на українську. А учасники курсів разом з «Єдині» роблять свій маленький крок до спільної перемоги України,  адже боронять мовний і культурний фронт нашої держави.

«Мова на часі, це наша зброя. Я перейшов на українську, як і багато моїх знайомих, 24 лютого. Почав українською вести соцмережі, запроваджував години спілкування з друзями, споживав виключно український контент. У повсякденному спілкуванні можу робити помилки. І це – нормально. Головне,  нам потрібно раз і назавжди усвідомити, що кожна наша дія, навіть малесенька, наближає нас до такої бажаної Перемоги!» – зауважив амбасадор серпневого курсу «Єдині» олімпійський чемпіон, чемпіон світу зі спортивної гімнастики, шестиразовий чемпіон Європи зі спортивної гімнастики Олег Верняєв.

 «Єдині» пропонують:

  • Курс переходу на українську мову
  • Граматичний курс української мови
  • Спеціальні рекомендації від амбасадора курсу

Рухайся до мовної перемоги! Опануй українську разом із олімпійським чемпіоном!  Нас уже маже 100 000! Така кількість учасників курсу перейшла на українську разом із “Єдині”. Встигніть у 2023 зробити солов’їну мовою свого життя та спорту! 

Відкриваємо реєстрацію на 16 курс. Цей місяць проведемо разом із гордістю вітчизняного спорту — олімпійським чемпіоном, чемпіоном світу зі спортивної гімнастики, шестиразовим чемпіоном Європи Олегом Верняєвим. 

Запрошуємо на безплатне навчання! З вас лише реєстрація! 
- Курс переходу на українську мову,
- Граматичний курс української мови.

 Тривалість навчання – 28 днів!

Старт курсу – 10 серпня в приміщенні читальної зали міської бібліотеки об 11.00 годині!

 Участь – абсолютно безоплатна!

Долучитися можна з будь-якої точки світу.

Реєструйтеся за посиланням https://yedyni.org/.

Зробіть крок до мовної перемоги! Опануйте українську разом з «Єдиними»!

Переглядів: 155
Дата публікації: 10:25 08.08.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>