Гарна новина!
Гарна новина!

Гарна новина!

В нашому місті розпочинає функціонувати безпечний дитячий простір.

Поспішаємо до вас з гарними новинами.
Команда Громадської організації ГО «YES» знає, як важливо організувати змістовне дозвілля для малечі й розуміє, який це наразі виклик у прифронтових областях. Це безпечний дитячий простір, де діти відпочивають та навчаються поки батьки працюють.
Саме тому у м. Первомайський, Харківської області у рамках проєкту «Безпечний дитячий простір у небезпечний час» розпочинає функціонувати безпечний дитячий простір.
Простір гостинно приймає з 8:00-16:00 дітлахів віком від 3-6 років. Діти разом із досвідченими фасилітаторами отримують підтримку завдяки іграм та активностям й при цьому – перебувають в безпеці.
Якщо ви шукали місце, де ваша дитина зможе розвинути таланти, відкрити нові інтереси — то реєструйтесь за посиланням.
У межах роботи простору заплановані різні родинні публічні заходи, тому стежте за повідомленнями в ТГ каналі.
Щиро радіємо можливості бачити дітей щасливими та активними.
Проєкт «Безпечний дитячий простір у небезпечний час» виконується в рамках Проєкту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» Програми «Перспективи розвитку східних регіонів України», що діє за дорученням уряду Німеччини.
Переглядів: 144
Дата публікації: 10:06 14.08.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>