Звіт відділу культури і туризму виконавчого комітету

Звіт відділу культури і туризму виконавчого комітету

Про проведену роботу в період з 04.05.-08.05.2020 року

В КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» продовжуються поточні ремонти (ведуться роботи по укладці керамогранітної плитки підлоги в коридорі  музичного відділення). На сьогоднішній день, укладено 36 кв.м. керамогранітної плитки.

05.05.2020 року в Первомайській дитячій школі мистецтв відбулась педагогічна рада за допомогою онлайн платформи Zoom.

КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» проводиться онлайн-виставка «Згадай, Україно, вогненні роки».

Учні музичного відділення Первомайської дитячої школи мистецтв брали  участь у Міжнародному онлайн конкурсі юних піаністів серед учнів початкових мистецьких закладів «Львів. Каваї. Карантин-2020». За підсумками журі учні посіли такі місця:

1. Перегудова Олена – 1 місце (викладач Лариса Корнєєва).
  2. Потапов Лев – 1 місце (викладач Наталя Євдокимова).
  3. Литвин Уляна – 2 місце (викладач Лариса Корнєєва).
  4. Непокупний Микита – 2 місце (викладач Наталя Євдокимова).
  5. Єгіазарян Моніка – 3 місце (викладач Тетяна Трофимова).
  6. Іонова Софія – дипломант (викладач Лариса Корнєєва).
  7. Маслова Олеся – дипломант (викладач Тетяна Трофимова).

6-го травня міський відділ культури і туризму підвів підсумки  відео-конкурсу Народного театру «Сучасник» та Палацу культури «Хімік» до свят 8-го і 9-го травня «НАША ПЕРЕМОГА». У цьому конкурсі могли брати участь усі, хто полюбляє поезію, шанобливо ставиться до свят 8-го і 9-го травня та готовий спробувати себе у нових формах творчості та самореалізації. Відеозаписи прочитаних творів можна було надсилати впродовж трьох тижнів, у конкурсі взяли участь 18 читців.

Оцінювали відео-виступи поважне журі у складі:

· Ніна Харченко – заступник міського голови,

· Ольга Павлова – начальник міського відділу культури і туризму,

· Ірина Петрова – директор Палацу культури «Хімік»,

· Наталя Денисова – режисер Народного театру «Сучасник»,

· Сергій Хохлов – член президіуму міської ради ветеранів.

Переможці у вікових категоріях та номінаціях розподілилися наступним чином:

ГРАН-ПРІ конкурсу – Мирослава Стороженко.

Вікова категорія «Від 5 до 10 років»

1 місце – Іван Альохін

2 місце – Єва Балакарєва

3 місце – Софія Дрокіна

Вікова категорія «Від 11 до 16 років»

1 місце – Ярослав Носов

2 місце – Дар’я Сургай та Дарина Стороженко

3 місце – Марія Усачова

Вікова категорія «Від 17 років і старше»

1 місце – Ольга Зубкова

1 місце у номінації «Автор» - Алла Заночкіна

2 місце – Єлизавета Денисова та Ольга Павленко.

У номінації «Краще втілення образу» - Мілана Гейко

У номінації «Артистизм» - Еліна Абдулмаджід

У номінації «Емоційність» - Таїсія Святолуцька

У номінації «Натхнення» - Анна Ворона

У номінації «Надія конкурсу» - Маргарита Машталь та Анастасія Мартон

Усі конкурсанти по закінченню карантину отримають дипломи та заохочувальні призи від виконавчого комітету Первомайської міської ради.

P.S. Ще раз переглянути всі виступи конкурсантів можна у коментарях під цим постом: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=603992683531202&set=gm.3626248057450670&type=3&theater&ifg=1

В Первомайській центральній міській бібліотеці обладнана книжкова виставка  «75 книг про війну». Виставка складається  з чотирьох розділів: «Дорогами війни», «Сучасні дискусії про другу світову», «Коли війна прийшла в наш дім», «Рядки, обпалені війною». В цих розділах представлені книги про історію військових битв, про героїзм солдатів і доблесті трудівників тилу, спогади учасників тих героїчних подій.

У заключному розділі виставки читачам пропонується познайомитися з чудовими художніми та документальними творами про війну і подвиг народу наступних письменників:Ю. Бондарева, Б. Польового, В. Бикова, О.Довженка,О. Гончара,І.Баграмяна тощо.

Працівниками Сиваського клубу було проведено прибирання біля Братської могили воїнів, які загинули в боях за визволення села Сиваш в 1941 – 1943 роках.

До Дня пам'яті та примирення і 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років – співробітники Первомайського краєзнавчого музею підготували відео-екскурсію «Подвиг заради життя» по експозиції «Великі віхи великої війни». Згадаймо про той час, коли ворог був вигнаний з нашої багатостраждальної землі, про всіх і кожного, хто здобув перемогу в цій важкій війні. Збережемо пам'ять про людей, які подарували нам право на життя!

Начальник відділу культури і туризму                                     Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт відділу культури і туризму виконавчого комітету
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/412 | Переглядів: 299Дата публікації: 10:22 08.05.2020
Версія для слабо- зорих