День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення

Керівництво міста та району вшанувало пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до пам’ятних знаків і меморіалів загиблих воїнів

75 річниця Перемоги над нацизмом у Європі та 75 річниця завершення Другої світової війни цього року доводиться святкувати в умовах карантину. Щоб не наражати мешканців міста на небезпеку, в місті заздалегідь не планувалось проведення масових заходів. Проте, не вшанувати пам'ять воїнів-визволителів, які ціною власного життя здобули славетну Перемогу над нацизмом,  було б злочином.

Саме тому, виконуючи всі протиепідемічні вимоги, керівництво міста та району об’єднались для покладання квітів і вінків до пам’ятних знаків: Стели  захисникам Вітчизни, «Вічного вогню», пам’ятника В.О.Копцову та братської могили біля залізничної станції Лихачове.

Окрім того, міський голова Микола Бакшеєв, разом з секретарем міської ради Сергієм Чемшитом та  заступником  міського голови  Ніною Харченко поклали квіти та вінок до пам’ятного знаку воїнів-визволителів  с.Сиваш.

Микола БАКШЕЄВ: «Ці травневі дні завжди викликають  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих.  Вічна слава та вічна пам'ять загиблим воїнам!».

Відео - ПК "Хімік"

Альбом: День пам’яті та примирення
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/415 | Переглядів: 456Дата публікації: 13:25 08.05.2020
Версія для слабо- зорих