День пам’яті та примирення
День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення

Керівництво міста та району вшанувало пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до пам’ятних знаків і меморіалів загиблих воїнів

75 річниця Перемоги над нацизмом у Європі та 75 річниця завершення Другої світової війни цього року доводиться святкувати в умовах карантину. Щоб не наражати мешканців міста на небезпеку, в місті заздалегідь не планувалось проведення масових заходів. Проте, не вшанувати пам'ять воїнів-визволителів, які ціною власного життя здобули славетну Перемогу над нацизмом,  було б злочином.

Саме тому, виконуючи всі протиепідемічні вимоги, керівництво міста та району об’єднались для покладання квітів і вінків до пам’ятних знаків: Стели  захисникам Вітчизни, «Вічного вогню», пам’ятника В.О.Копцову та братської могили біля залізничної станції Лихачове.

Окрім того, міський голова Микола Бакшеєв, разом з секретарем міської ради Сергієм Чемшитом та  заступником  міського голови  Ніною Харченко поклали квіти та вінок до пам’ятного знаку воїнів-визволителів  с.Сиваш.

  Микола БАКШЕЄВ: «Ці травневі дні завжди викликають  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих.  Вічна слава та вічна пам'ять загиблим воїнам!».

Відео - ПК "Хімік"

Альбом: День пам’яті та примирення
Альбом: День пам’яті та примирення
Альбом: День пам’яті та примирення
Альбом: День пам’яті та примирення
Альбом: День пам’яті та примирення
Переглядів: 732
Дата публікації: 13:25 08.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>