Медалі для ветеранів-учасників бойових дій
Медалі для ветеранів-учасників бойових дій

Медалі для ветеранів-учасників бойових дій

У День пам’яті та примирення, особисті подарунки та слова глибокої вдячності отримали учасники бойових дій, що мешкають у нашому місті

Сьогодні , у День пам’яті та примирення, особисті подарунки та слова глибокої вдячності отримали учасники бойових дій, що мешкають у нашому місті. Їх, на превеликий жаль, залишилось не багато: Набока Прасковія Денисівна, Оріщенко Костянтин Кирилович, Степаненко Тимофій Петрович, Сірохін Євген Михайлович, Карл Іванович Паюк.

Міський голова Микола Бакшеєв, разом з секретарем міської ради Сергієм Чемшитом та заступником міського голови Ніною Харченко,  завітали  до них додому . Микола Миколайович вручив  ветеранам медалі до 75 річчя Перемоги над нацизмом. Окрім цього,  керівництво міста передало продуктові набори від себе особисто та депутатів міської ради.

Ветерани тепло зустрічали гостей і  бажали всім первомайцям миру та злагоди. У кожного з них своя сумна історія та яскраві спогади. Доля кожного з ветеранів нелегка та слугує прикладом  воєнного та післявоєнного героїзму. Всі вони залишаються оптимістами та надихають на буденні подвиги нові покоління. Кожному з них міський голова бажав міцного здоров’я та довголіття, щоб ще не один рік вони передавали свій досвід-скарб новим поколінням земляків.

Микола БАКШЕЄВ: «Бажаю всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою вам і вашим родинам. Низький уклін та вічна слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни. Ви – наша гордість і наш приклад мужності, непереборності духу і героїзму! Зі святами – з 75 річницею Перемоги над нацизмом у Європі та 75 річницею завершення Другої світової війни!».

Альбом: Медалі для ветеранів-учасників бойових дій
Альбом: Медалі для ветеранів-учасників бойових дій
Альбом: Медалі для ветеранів-учасників бойових дій
Альбом: Медалі для ветеранів-учасників бойових дій
Альбом: Медалі для ветеранів-учасників бойових дій
Альбом: Медалі для ветеранів-учасників бойових дій
Альбом: Медалі для ветеранів-учасників бойових дій
Переглядів: 705
Дата публікації: 13:31 08.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Перелік багатоквартирних будинків м. Первомайський, в яких не менше ніж половина квартир та нежитлов   21.07.2021
зміни до паспорту 12106017   14.07.2021
Кількість запитів за червень 2021 року   06.07.2021
Звіт "Про роботу спостережної комісії виконавчого комітету за 1 піврічча 2021 року"   05.07.2021
В місті започатковано щорічний косплей-фестиваль «PokemonFest»   30.06.2021
Новий рівень культури – поєднання класики та креативу   30.06.2021
П'ятий щорічний велотур фортецями Слобожанщини TourDeFort (10 фортець)! Анонс події   30.06.2021
ЗВІТ про базове відстеження проєкту рішення Первомайської міської ради «Про встановлення ставок та п   22.06.2021
Проєкт рішення Первомайської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нер   16.06.2021
ЗВІТ про базове відстеження проєкту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про зат   16.06.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>